Ďábelské ragú

Ďábelské ragú https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94041/dabelske-ragu-94041.jpg 4 30 4

Queen série

Kam zmizela muži obletovaná, překrásná Terry Milesová? – Všichni mají jasno: přičítají to jejím záletům. Ani její manžel neprojevuje přehnaný zájem o další z těchto milostných výstřelků. Když se ale o dva dny později objeví její zohavené tělo v místech, kde by je nikdo nečekal, do popředí myšlenek Terryiných přátel se dostává vražda s příchutí ďábelské ho ragú. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Naše vojsko

The Devil Cook , 1967

qydko
09.04.2020 5 z 5

Klasická detektivka ze staré školy. A ragú vyzkouším o víkendu. :)

Bella1
12.11.2018 5 z 5

Tak podle téhle knížky jsem i vařila a kupodivu se to dalo jíst.

kikina28
07.01.2017 3 z 5

Nenadchne ani neurazí. Kniha byla velmi jednoduše napsaná, pravdou ovšem je, že můj tip na pachatele nevyšel.
Každopádně už od začátku mi lezla na nervy jedna z hlavních hrdinek, která se neustále pletla do vyšetřování a já skřípala zuby.
Podle mě to určitě není trhák roku, podruhé bych se k této knížce určitě nevrátila a ani bych ji jen tak někomu ze známých nedoporučila. Faktem ovšem je, že jsem ji přečetla za jedno odpoledne a jako oddechová detektivka splnila svůj účel. Odpočinula jsem si u ní od jiných morbidních knížek, které strašně ráda čtu.

28401
25.11.2015 5 z 5

Doporučuji ! (..a ještě se naučíte prima recept)