Ďábelská hra

Ďábelská hra https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43076/dabelska-hra-43076.jpg 4 10 4

Kriminální thriller, jehož hlavní hrdinkou je třicetiletá osamělá Helen Clarvoeová, která se domnívá, že na ní zaútočila její bývalá přítelkyně Evelyn Merricková. Obrací se o pomoc k právníkovi, který se znal s jejím otcem, a žádá jej, aby ženu vypátral, a hra na kočku a myš může začít.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Vyšehrad

Beast in View , 1955

Zuzvil
03.04.2020 3 z 5

Zase jednou kniha, ke které bych se bez čtenářské výzvy nedostala. Příjemná pohodová detektivka, troufám si říct takového staršího ražení, stylu psaní i formy. Ze začátku jsem si myslela, že to nebude nic pro mě, že mě kniha nezaujme vůbec, vlastně ani sama nevím proč ve mě vyvolávala pocit "nic moc", možná, že jsem měla pocit, že téměř od začátku vím co a jak, no a nakonec to tak samozřejmě nebylo. Musím říct, že kniha má výborné vyústění, obsahuje méně hlavních postav, takže orientace je velmi rychlá a přehledná, zároveň je kniha útlá, ale detektivní zápletka je povedená.

čohynka
22.01.2020 5 z 5

Na tuto knížku bych nejspíš ani nenarazila, nebýt čtenářské výzvy - a byla by to škoda..
Je to hodně povedená krimi. "Zešílela. To slovo by se nemělo používat nadarmo."

ondras666
15.01.2020 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která mě fakt bavila a to hodně.
Svižný děj, jednoduchá zápletka, několik osob a vzájemně se vše doplňuje. Za mě opravdu povedená kniha.

Selinute
06.02.2015 3 z 5

Průměrná detektivka, která mě moc nezaujala. Stačí přečíst jednou.

thrillery

Margaret Millar