Cvičení pro pružnou postavu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Časově nenáročný program 15 minut denně se strečinkem Během času ztrácí tělo pružnost, záda tuhnou a hrbí se vlivem každodenního sedavého zaměstnání. Autorka bohatě ilustrované knihy představuje úspěšný a vyzkoušený program patnáctiminutových cvičení na každý den po šest dní v týdnu, rozvržený na dobu jednoho měsíce. Program, založený na strečinku, je zvlášť zaměřen proti deformacím a tuhnutí svalů oblasti zad a bolestem páteře, pomáhá však také k udržování ohebnosti svalů, zlepšuje funkci svalů dýchacího ústrojí a přispívá k udržování tělesné kondice a dobré postavy. Jeho výhodou je, že cvičení lze provádět v domácím prostředí, knihu však využijí k doplňkovému domácímu cvičení i ti, kdo navštěvují fitcentra. Kniha poslouží všem, kdo si chtějí s minimálním časovým zatížením zachovat dobrou fyzickou kondici a tělesný vzhled a oddálit účinky stárnutí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98854/cviceni-pro-pruznou-postavu-98854.jpg 52
Žánr
Literatura naučná
Vydáno, Portál
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Cvičení pro pružnou postavu

Přidat komentář
PavlínaAlžběta
10.01.2018

Skvělá příručka a rádce pro lidi, kteří tzv. ztuhnou kvůli sedavému zaměstnání, či častému dlouhému stání, pro lidi po nemocech s pohybovým aparátem, pomůcka je zlepšit stabilitu těla a hlavně udělat své tělo pružnějším. Tento nenáročný program, který zabere 15 minut denně a trvá čtyři týdny, dokáže ze zkrácených svalů divy. Na úvodu jsou popsány různé metody strečinku, rady, jak si neublížit a naučit se při cvičení dýchat. Následuje program vždy na jeden týden, kde během 15 minut procvičujete 4 různé pozice, návod jak se protahovat ke každé pozici s detailními obrázky i zajímavostmi. Cvičení trvá od pondělí do neděle, uzavřete 1. týden a následuje druhý se stejným postupem až do 4. týdne. Za měsíc kniha dokáže pomoci s bolestmi svalů, ale hlavně skvěle protáhnout.

zuzi1162
14.04.2015

Pro mě to bylo uplně perfektní cvičení a to nerada cvičím. Patnáct minut denně bylo akorát a to jsem občas cvičila i déle. Jde o protahování s trochou posilování a po každém cvičení jsem se cítila opravdu svěže. Teď cvičím další autorčinu knihu a jsem opravdu spokojená. Ilustrace a popis cvičení jsou vyčerpávající, a to jsou tam ještě malé informace navíc na každé straně.


Doporučujeme

Hovory s Bohem I.
Hovory s Bohem I.
Sedm let v Tibetu
Sedm let v Tibetu
Hanin kufřík
Hanin kufřík
Tyranie: 20 lekcí z 20. století
Tyranie: 20 lekcí z 20. století

Autor a jeho další knihy

Lydie Raisin
francouzská

Kniha Cvičení pro pružnou postavu je v

Přečtených2x
Knihotéce3x
Chystám se číst3x
Chci si koupit1x