Cupcake – Velký sen o malém dortíku

Cupcake – Velký sen o malém dortíku https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426885/bmid_cupcake-velky-sen-o-malem-dortiku-B6c-426885.jpeg 5 12 3

Cupcake série

Velká cupcaková knížka o cestě za splněným dortíkovým snem. Kromě tipů, triků a receptů, díky který budete schopni vytvořit stovky těch nejvláčnějších dortíků, obsahuje také návod na to, jak upéct dobrou crowdfundingovou kampaň. Nechybí ani celý podnikatelský příběh značky Lelí's cupcakes. Knihu nafotil Honza Martinec, speciální osobní část navíc doprovází fotografie podvodní fotografky Lucie Drlíkové. Žádný milovník cupcakes se bez ní neobejde. Velký formát A4, celobarevný tisk, pevná vazba. Partneři: Hoover, Nominal, Sencor a Dortisimo.cz.... celý text

SakuraLuci
06.09.2020 5 z 5

Jeden večer, tato kniha, krabice kapesníků, víno.. Super, tleskám

Špekyn
21.04.2020 5 z 5

Vynikají kniha pro cupcake-mily jako jsem já! Skvělé přehledné zpracování doprovázené zdařilými fotografiemi. Postupy na korpusy, krémy, různé typy zdobení, práci s modelovací hmotou a nechybí ani příběh samotné autorky. Tuhle knihu nedám z ruky :)

marki.dvorakova
02.01.2020 5 z 5

Zbožňuju Lelí a její cupcakes v její kavárně :) A tato knížka je opravdu poklad mezi kuchařkami. Nejenom, že tam najdete recepty na spoustu receptů na těsta a krémy, ale hlavně je tam i příběh Lelí. A celkově je kuchařka krásné zpracovaná, barevná a má super fotky.

kuchařky dorty dezerty cukrárna dortíky cupcake

Lelí Hnidáková (p)
česká, 1985