Vyhrávat se nevyplácí

Vyhrávat se nevyplácí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396468/mid_vyhravat-se-nevyplaci-zAM-396468.jpg 4 10 2

Čtyřlístek série

Vyhrávat se nevyplácí - Libuše Koutná, Josef Lamka, Jaroslav Němeček Polda a Olda a Červená Karkulka - Petr Chvojka, Jaroslav Malák Richard železná tlapka - Na pólu - Karel Ladislav, Šarlota Zahrádková Jak kovář přelstil Šáha - Josef Pavlát, Marcel Stecker

EvikU.
28.09.2021 5 z 5

Opět vtipný díl, o tom jak se jim z vajíčka místo slepice vylíhnul pštros a ještě k tomu kluk, vše jim snědl a ještě je štípal a nemohli se ho zbavit. :-) Polda a Olda taky vydařený příběh s červenou karkulkou, poslední dvě pohádky nás moc nebavili. Když vidím, jak ji to baví, určitě zase začnu čtyřlístek kupovat, baví několik generací. Ale stejně mi první díly přijdou nejhezčí. Škoda, že už nejdou sehnat.

Yarwen
25.08.2020 2 z 5

Úvodníky ve Čtyřlístku byly vždycky silně infantilní, to ale tvůrcům v tomto čísle nezabránilo, aby do něj dětem vtlačili reklamu a návod na vyplnění složenky. S dodatkem, že plní přání svých malých čtenářů a nabízejí některé dřívější díly i předplatné, jakkoliv ještě před dvěma roky na toto téma zvysoka házeli bobek. Je to škoda, protože všechny příběhy v tomto čísle jsou nadprůměrné, ale jednu hvězdu zde kvůli úvodníku srazím.

Autoři knihy

Josef Pavlát