Velmistrova závěť

Velmistrova závěť https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355735/mid_velmistrova-zavet-CMF-355735.jpg 5 16 2

Čtyřlístek série

Obsahuje též: Půjčka za oplátku - Petra Režná, Alena Janoušková; Káťa a Škubánek - Jak si ušetřili práci - Libuše Koutná, Hana Lamková, František Vystrčil, Věra Marešová; Jáchym a tiskařský šotek - Pergamen - Leo Pavlát, Věra Faltová; Co je to? - Olga Hejná, Natalie Šimanovská

Lucissia
21.09.2020 5 z 5

Oprášeno. :-)

Yarwen
18.04.2020 3 z 5

Z tohoto čísla bych vyzdvihl především známý příběh Káti a Škubánka, kteří si domů pořídili robota - jako malý mě to fascinovalo. A další komix, kterému bych udělil i čtyři hvězdy, je Jáchym, který se se svým malým společníkem vydává zjistit, jak se vyráběl pergamen - zábavnou a napínavou formou je zde malému čtenáři předána i edukativní část, toto kvituji. Co tady máme dále - Čtyřlístek se nám vydává do podzemí za pokladem a též závěrečná básnička je nadprůměrná a krásně malovaná. Jediné, co se nepovedlo, je pohádka o sedlákovi uřezávajícím nosy nádeníkům - ani pohádka by se neměla pouštět do nesmyslů. Celkově vydařené číslo, ročník 1988 je velmi povedený.

komiksy pro děti české komiksy

Autoři knihy

Ljuba Štíplová