S větrem o závod

S větrem o závod https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355703/mid_s-vetrem-o-zavod-lMC-355703.png 5 20 3

Čtyřlístek série

Čtyři kreslené příběhy: Lunt a Špunt, Jáchym a tiskařský šotek, Srdce ze zlata a Verše o zvířátkách

Lucissia
13.06.2022 5 z 5

Oprášeno :-)

EvikU.
28.09.2021 5 z 5

Yarwen: my tam žádné prázdné stránky neměli. A příběh čtyř kamarádů se nám moc líbil. Akorát ty Vánoce jsem musela trochu odpovídat, protože my ještě věříme na dárky od Ježíška. :-)

Yarwen
10.06.2020 2 z 5

Zrada! Jestliže má Čtyřlístek celkem 34 vnitřních stran, tak v tomto čísle jich bylo osm prostě prázdných, bez jediné tečky. To máte téměř čtvrtinu celého sešitu pryč, přitom tento časopis býval relativně drahý - na konci 80. let stál 7 korun, za tyhle peníze jste tenkrát mohli mít 10 zmrzlin. Škoda je to o to větší, že všechny příběhy jsou tentokrát nadprůměrné - Čtyřlístek narovnává křivdu při soutěži létajících modelů, Jáchym se učí symboliku barevných papírů ve staré Arábii, příběh ze staré Prahy nám připomíná, že nikdy jeden neví, zda ho štěstí zítra vynese vzhůru či smůla potopí, dokonce i Lunt a Špunt se svým vánočním dárkem se tentokrát povedl. Jednu hvězdu ale musím za tenhle zmetek srazit.