Pes na stopě

Pes na stopě https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356757/mid_pes-na-stope-NJL-356757.jpg 5 29 2

Čtyřlístek série

Obsahuje též: Na hradě Kulíkově - Vděční návštěvníci - Stanislav Havelka, Ivo Šedivý; Káťa a Škubánek - Jak se Škubánek narodil - Libuše Koutná, Josef Lamka, Věra Marešová; Sherlock Holmes a případ s trpaslíkem - Rudolf Čechura, Marcel Stecker; V Pantáticích na návsi - Povídání o cirkuse - Pavel Šrut, Jiří Kalousek

Lucissia
01.05.2020 5 z 5

Oprášeno. :-)

Yarwen
28.05.2019 4 z 5

Už od dětství občas používám hlášku "Nezpívají ani tak dobře, jako hlasitě", a teprve při pročítání starých Čtyřlístků jsem zjistil, že jsem si ji vypůjčil z příběhu "Na hradě Kulíkově", akorát jsem na to už dávno zapomněl; tohle se vám v životě nestane mnohokrát. Krom přátel z Kulíkova bych ještě vyzdvihnul závěrečnou básničku "V Pantáticích na návsi", která mi už jako malému klukovi přišla natolik legrační, že jsem se ji naučil zpaměti. Vynikající číslo, nebýt trochu infantilního příběhu Káti a Škubánka (mimochodem jednalo se o první díl tohoto komixu), práskl bych tu bombastických pět hvězd.

komiksy pro děti české komiksy

Část díla

Autoři knihy