Polibek za milion dolarů

Polibek za milion dolarů https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377029/bmid_polibek-za-milion-dolaru-7HT-377029.jpg 3 34 5

Svatba?! Nic jiného nemůže Benovi jeho reputaci vylepšit. Pokud by si ale našel manželku, nějakou hezkou, hodnou, věrnou a poslušnou ženu, museli by mu paparazzi dát pokoj! A on by se mohl klidně věnovat tomu, co považuje v životě za nejdůležitější ? vydělávání peněz. Lia ani netušila, že ji otec do té luxusní seznamovací kanceláře zapsal. Nebo na to spíše zapomněla. A tak to, že se s ní chce setkat miliardář s pošramocenou pověstí, pro ni bylo více než překvapením. A to, že se nenechal odbýt, i když se k němu chovala opravdu ošklivě, ji překvapilo ještě více! První díl minisérie Čtyři miliardáři a láska!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Married for the Tycoon's Empire , 2016

Mesačnica
12.03.2024 2 z 5

(SPOILER) Na začiatku to bol trošku dlhší rozbeh, keďže je to prvá časť série, tak sa tam predstavujú budúci ženáči, ale keď vypnete mozog a nezamýšľate sa nad protichodným konaním postáv, tak je to O. K. Najviac sa mi páčila tá časť, keď boli v Brazílii. Mám rada romantické knižky, v ktorých sa opisujú zahraničné krajiny. Takto som bola v Brazílii, bez toho, že by som vystrčila päty z domu a fakt ma to bavilo.

LilluLong
01.08.2021 3 z 5

Obdivujem spisovateľov ktorý vedia napisat celu knihu fakticky bez deja :) za mna 3*

petulkapeta
25.09.2020 3 z 5

Pěkný příběh.. potřebovala jsem neco na cestu autem a oddech

Bet
31.08.2020 3 z 5