Čtyři dohody

Podtitul: – Kniha moudrostí starých Toltéků - Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou k zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12114/ctyri-dohody-duG-12114.jpg 3.91920
Duchovní literatura, New Age
Vydáno:, Pragma

The Four Agreements (1997)

Kniha Čtyři dohody

Kryštofka

Nějak jsem se s touto knihou minula. Možná špatné načasování. A možná až příliš mnoho slov kolem několika nosných myšlenek, které mají svoji sílu.

Gweny

Kdysi posilněná a unešená divadelním představením s Jardou Duškem jsem si knihu koupila a rozhodně jsem nelitovala. Je to úžasná outlounká knížečka plná velkých myšlenek.

vitavalka

Dobrý základ, který Jaroslav Dušek ještě rozvinul.

marili

Je to jedna ze základních knih o osobním vývoji. Patří mezi knihy, které si ráda čtu znovu. Dá se přečíst za jeden večer.

pige

Typická motivační knížka.

Často se autor opakuje a říká totéž stejnými slovy.
Vše je výstižně shrnuto na obale knihy, netřeba kupovat.

MaggieR

Už ma vadí tento typ kníh, je ich veľa a sú stále o tom istom.

Coco3

Mám ji moc ráda. Čtu si v ní často, někdy semtam dle nálady a potřeby. Musím říct, že mi pasáže v ní pomohly se podívat z jiné strany na vztahy, v krizových situacích zklidnit a brát si mnohem méně věci osobně. Hodně se mi i vyplatilo, potvrdilo, jak zavádějící je vytvářet si domněnky, i když někdy je to i sranda, jak si umí hlava žít vlastním životem. Mně přijde moc fajn a inspirativní, ale samozřejmě jako se vším jen pro ty, co chtějí číst a rozumět. A v podání pana Duška, pecka

JohankaDarc

Takzvaná opakovací kniha, tedy kniha, u které člověk obsah už podvědomě zná, ale potřebuje, aby všechno vědění někdo sepsal a předložil v ucelené formě.