Čtyři děti a skřítek

Čtyři děti a skřítek https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168768/bmid_ctyri-deti-a-skritek-AmN-168768.jpg 4 126 32

Rosalind s Robbiem jsou otrávení, že mají strávit léto v tátově domě s jeho krásnou novou ženou a její protivnou dcerou Smash. Táta si přeje, aby spolu všichni dobře vycházeli, a tak navrhne, že by si mohli udělat piknik v nedalekém Oxshottském lese, s čímž děti neochotně souhlasí. To odpoledne vysloví Rosalind ve staré pískovně své přání a stane se něco mimořádného. A mohlo by to dokonce znamenat, že se týdny hádek promění v nejfantastičtější prázdniny jejich života… „Čtenáři se mě vždycky ptají, kdo mě inspiroval k tomu, abych se stala spisovatelkou. Tak tedy: obdivovala jsem knihy Edith Nesbitové – a vlastně i její životní styl. Měla ráda oblečení značky Liberty, stříbrné šperky a k svačině sladké bochánky a já taky! Její kniha Pět dětí a skřítek patřila k mým oblíbeným – a touhle svou knihou bych jejímu fantastickému příběhu chtěla vzdát hold.“ Kniha pro čtenáře od osmi do dvanácti let.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Four Children and It , 2012

stetty
27.06.2015 4 z 5

Tato kniha moc hezká. Zamiluje si ji každé malé dítě, tak jako já. knihy od teto spisovatelky miluji a baví mně je číst

MirijamFrankl
20.05.2015 5 z 5

SUPER.

ivzu77
26.04.2015 4 z 5

Tuto knihu jsem četla dětem před spaním a příběh s kouzelným skřítkem, který plní každý den jedno dětské přání se nám moc líbil.

kniha001
25.04.2015 5 z 5

pěkná

Ika6
10.01.2015 5 z 5

Dětem naprosto závidím,kdo by nechtěl zažít takovéhle prázdniny?

en.bee
07.01.2015 5 z 5

Kniha byla dobrá,

Jusťa
02.01.2015

Tato kniha mě moc bavila.

jolli
13.12.2014 4 z 5

moc pěkná knižka, taková roztomilá :D musím ale přiznat, že když měli děti zaracha kvůli svému stracení, štvalo mě, že rosalind svému tátovi a alici tak podlíza, já nevím, ale příjde mi, že nic tak strašnýho neudělali a naprosto jsem chápala smashiinu reakci a to né jen v této situaci, smash to měla opravdu celkem těžké a tak se nedivím, že byla tak trochu citově zabedněná.

vodopad152
10.12.2014 5 z 5

Tahle kniha se mi velmi líbila.

Andy-Mandy
17.11.2014

Rosalind mi přišla úplně blbá...

Roselunda 1928
08.08.2014 3 z 5

Mám bohužel pocit, že se autorka po Edith Nesbitové trochu opičí. Taky mi to přišlo spíš pro mladší děcka. Já teda čtu nejradši knihy typu Divergence, HG, Twilight (i když jenom trochu) a Rudá jako rubín. Každý má ale rád něco jiného...jsem ale ráda, že mi to pomohlo splnit předesevzetí, že přečtu všechny knihy Jacqueline Wilsonové. Zábavná, roztomilá kniha.

Kat9
10.12.2013 5 z 5

Moc pěkná knížka!Strašně se mi líbila.