Čtenářský diář 2022: Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022

Čtenářský diář 2022: Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478760/bmid_ctenarsky-diar-2022-oficialni-diar--iBm-478760.png 4 108 56

Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022. Představujeme vám splněné přání všech nadšenců do skvělého čtení. Historicky poprvé vychází oficiální Čtenářský diář Databáze knih. Tento týdenní diář v sobě ukrývá nejen dostatek prostoru na vaše sny, plány a úkoly. Je to společník každé knihomolky a knihomola! A co je zásadním bonusem? Jedná se o oficiální diář Čtenářské výzvy 2022. Najdete v něm vůbec poprvé všechna témata nové Čtenářské výzvy! Co vše ukrývá Čtenářský diář 2022: - Úvodní slovo zakladatele Databáze knih - Oficiální představení témat Čtenářské výzvy 2022 - Doporučení na knihy, které můžete zařadit do Čtenářské výzvy 2022 - Prostor na zaznamenávání vašeho postupu v plnění Čtenářské výzvy - Týdenní diář se stranou na poznámky ke každému týdnu - Stránky na zaznamenávání knížek, které si chcete koupit Oficiální Čtenářský diář 2022 Databáze knih vychází v limitované edici.... celý text

Luciee322
17.01.2022

Diář je moc hezky zpracovaný. Jen bych pro příště volila více místa k jednotlivým dnům a udělat soukromou stránku pro narození autorů.

TeriLin1111
10.01.2022 5 z 5

Je fakt že psát se dá spíše jen na stránku s poznámkami (u jednotlivých dní není moc místa), ale já jsem vcelku nenáročná co se týče diářů, takže jsem spoko. Ty hlavní věci se mi tam vejdou a navíc jsem se díky němu pustila i do čtenářské výzvy :D

Pouli
09.01.2022 3 z 5

Je nádherný. Oceňuji dvě záložky a "obálku" na konci. ALE jako diář nepoužitelný, má jen minimum místa pro mé záznamy a poznámky

Belanna
07.01.2022 5 z 5

Velmi se mi líbí a pro moje denní i ostatní záznamy naprosto dostačující.

kopeceli
03.01.2022 5 z 5

Můj pracovní diář je denní, potřebuji objednávat po hodinách a půlhodinách, je tedy silný a těžký. Čtenářský jsem si pořídila, abych podpořila Databázi, využiji ho tedy jen jako čtenářský deník. Poznámky se mi hodí, velikost plně vyhovuje. Hodnotit, zda je praktický pro všední den, nemohu.

anonymní.Ilja
03.01.2022 2 z 5

Přidávám se k rozčarovaným držitelům tohoto krásného diáře (je jich docela dost k nalezení v komentářích v záložce diář; tady tak nějak chybějí). Přestože se stále považuji za HRDÉHO DRŽITELE tohoto diáře, o jeho praktičnosti už po třetím dni nemohu mluvit pozitivně. Zapisovat lze prakticky jen na stránku s poznámkami, neboť mnohdy není pro data narození a úmrtí místo na levé straně; ta mi slouží jen k tomu, abych si tam poznačil data narození svých příbuzných (ani ti se občas nevešli).

data (dny) jsou velká, zbytečně se zúžil prostor na poznámky. Věřím, že by se vešly i dva sloupce na levou stranu: jedna pro autory knih a druhá pro diářové zápisky. Začínám mít pocit, že nakonec také skončím u tohoto diáře jen jako čtenářského deníku, zatímco skutečný diář opatřím ještě mimo vody Databáze knih.

Grafika? super!
Materiál? příjemný!
Dva záložkové proužky? bezva!
Použitelnost ale bohužel omezená ...

EvikU.
03.01.2022 4 z 5

Tak už si v něm zapisuji, je to paráda. Pro knižní závisláky skoro nutnost. :-)

Noisette73
03.01.2022 5 z 5

Nádhera.

Avila
31.12.2021 5 z 5

Úplná spokojenost... Překvapilo mě že má dvě záložky a to je moc fajn. Velikost také vyhovuje i místa na poznámky je dost díky tomu že stránka vedle týdne je celá k dispozici, proto pár komentářů ohledně místa úplně nechápu...
Nápad s datem narození a úmrtí autorů je fajn a celkové provedení diáře je super.

Olous1
30.12.2021 5 z 5

Dnes mi dorazil, akorát jsem to stihla:-)je moc pěkný a ta gumička na tužku je skvělý nápad,i do mé velké kabelky se vejde. Moc chválím,za mě super.

Hatshepsut
29.12.2021 4 z 5

Také jsem neodolala a jeden si koupila! Je velmi dobře zpracován, ale musím se přidat ke komentářům, že bych diář uvítala v menší velikosti. Ale nějak se s tím popasuji! :-)

jaHanicka
28.12.2021 4 z 5

Opravdu krásné provedení. Kvalitní papír, příjemné desky, záložky, gumička na zavření i na tužku, chválím i data narození a úmrtí autorů... Mám jen jednu drobnou výtku: ocenila bych variantu menšího formátu než A5, jelikož diář mám běžně jeden a musí se mi vždycky vejít do kabelky, je tento větší formát trochu nepraktický. Ale určitě si zvyknu :-)
*Doplňuju: Lidi, všimli jste si té obálečky na konci, na vkládání papírků, aby se nevysypaly? Bomba :-D

Marcik7
15.12.2021

Diář je perfektní, určitě ho budu používat po celý příští rok jako diář, zápisník, inspiromat. Díky!

smardice
15.12.2021 5 z 5

Včera mi přišel a vypadá opravdu skvěle a kvalitně. Těsím se na Čtenářskou výzvu, ale hlavně je to skvělý nápad a líbí se mi vše od dat narozenin a úmrtí spisovatelů až po krásné obrázky a kvalitní papír, záložky a gumičky na tužku a ostatní.

Booky84
10.12.2021 5 z 5

Nakonec jsem také neodolala a diář si dnes pořídila. Už se moc těším, až si do něj budu zapisovat poznámky a to nejen o knihách.

TaLu
08.12.2021 5 z 5

Tak konečně jsem se mohla podívat na témata nové Čtenářské výzvy, protože jsem nejdříve chtěla splnit tu letošní. Diář budu určitě používat a myslím, že některé body příští Výzvy budou opravdu těžké.

Pebra
29.11.2021 4 z 5

Trochu obr :). Ale není to pracovní diář, že, nýbrž pomůcka pro zavilé čtenáře, a to je rozdíl.

Neluš
23.11.2021 5 z 5

Dnes mi konečně přišel, nemohla jsem se dočkat! Tak se musím tady hned pochlubit. Je úžasný! Těším se na mojí první čtenářskou výzvu. Místa u jednotlivých dní akorát, takhle mi to vyhovuje. Krásně padne do ruky a obal je příjemný. Akorát seznam knížek, které si chci pořídit bude brzo plný :D

katka134
09.11.2021 5 z 5

Krásný diář pro zapisování čtenářských zážitků, dojmů i plánů.
Lékařské schůzky tam psát rozhodně nehodlám.

EvikU.
08.11.2021 4 z 5

Já zatím odolávám, mám ho v zataveném igelitu a dám si ho k Vánocům. Ale je to hodně těžké se do něj nekouknout. Je to moje velká výzva vydržet do Vánoc :-). Už se těším až budu příští rok zapisovat a plnit čtenářskou výzvu :-).