Teen Pop

Teen Pop https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26304/teen-pop-26304.jpg 3 31 3

Dominika a Jana. Dvě holky,každá úplně jiná. Jako den a noc. Jana je tak trochu zakomplexovaná intelektuálka, s postavou, která ji štve, stejně jako její život. Chtěla by být spisovatelkou, ale zatím si píše básně jen do šuplíku. Dominika je naopak krásná dívka s dlouhýma nohama, ráda se předvádí a loví kluky. A dokonce hraje v televizním seriálu. Můžou se tyhle dvě vůbec setkat? A jak moc můžou hezká tvářička nebo naopak stehna s celulititdou ovlivnit jejich životy?... celý text

Tesinka_Laufey
08.05.2018 3 z 5

Není ani špatná ani dobrá...Je prostě nijaká. Opravdu jsem se snažila začíst, ale prostě to nešlo. Úryvky básniček jsem dokonce přeskakovala. Doufala jsem, že bude na stejné úrovni jako zbytek série, ale je jim celkem dost vzdálená.

brzda.
19.05.2017 4 z 5

Celkem pěkná ale už tu byli lepší...

TessDragon
18.09.2012 odpad!

Tak tato knížka mě překvapila. Ale bohužel ne mile. Knížky ze série Cool Girl doslova a do písmene miluji, ale tento díl byl ze všech nejhorší, jediné co se mi na tom líbilo byla obálka, kvůli které jsem si to chtěla přečíst. Tento díl byl úplný propadák, nuda, nuda a nuda. Myslela jsem, že česká knížka mě mile překvapí, ale ouvej. Jediné, co se mi líbilo byla Jana, která mi byla sympatická a její básničky byly kouzelné. Knížku jsem nedočetla a už se k ní nikdy nehodlám vracet.

Iva Macků
česká