Conan a Nesmrtelný

Jako nadaný vojevůdce je Conan v malém shemitském království Damiru populární u vojáků i u vladaře, ovšem pouze do chvíle, kdy připraví o nevinnost nejen princeznu, ale i dceru mága Jukuna. Protože je to právě čaroděj Jukun, kdo v této zemi ve skutečnosti vládne. A pro někoho, kdo je díky své magii nesmrtelný, může být pomsta na Conanovi zajímavé rozptýlení. Aby Conan unikl, musí odhalit tajemství jeho nesmrtelnosti. A tak začíná závod s časem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17245/conan-a-nesmrtelny-17245.jpg 3.122

Conan (knižní série)

Dobrodružné, Literatura slovenská, Fantasy
Vydáno, Klub Julese Vernea

Kniha Conan a Nesmrtelný

lampernaqui
21.01.2020

Ríšovo styl psaní mi většinou přišel trochu nudný, ale zase se perfektně hodil ke klasické fantasy právě typu Conana nebo třeba Johna Cartera. Proto mi celkově vyprávění u Nesmrtelného sedělo a knížka se dobře četla. Všechno je tu jak má být - bojovník, vnadná dívka, zlý čarodějník a spousta soubojů a potvor. Člověk u podobného příběhu krásně vypne.

topipig
02.09.2016

Conan je zkrátka sympaťák a jeho další příběh plný krve a magie nepostrádá vtipné hlášky, jak už jsme u tohoto Cimeřana zvyklí. Tentokrát musí čelit útokům vynalézavého čaroděje Jukuna.