Nečekané setkání

Nečekané setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225970/bmid_stretnutie-necekane-setkani-LdD-225970.jpg 4 342 78

Stretnutie série

1. díl

Collide série

1. díl

Emily Cooperová prožívá těžké období. Krátce po skončení vysoké školy jí zemře matka a ona se ve snaze vyrovnat se s jejím odchodem odstěhuje do New Yorku, aby se pokusila o nový začátek. V jejím zármutku Emily pomáhá přítel Dillon Parker – milý, ohleduplný a ztělesňující vše, co si kdy u muže přála. Dillon, který ví, že bez Emily nedokáže žít, však skrývá tajemství. Když se Emily v New Yorku setkává s Gavinem Blakem – bohatým a nechvalně proslulým floutkem, který je navíc okouzlující a nebezpečně přitažlivý, opět se jí život a city začnou vymykat z rukou. Emily se snaží popřít veškerou touhu, kterou ke Gavinovi cítí, ale on ji odmítá nechat tak snadno odejít. Sám se zotavuje z vlastní bolestné minulosti a nezastaví se před ničím, aby Emily získal. Jejich nečekané setkání donutí Emily přehodnotit dosavadní rozhodnutí a uvažovat o volbě, která může ohrozit stará přátelství, zlomit několik srdcí a navždy jí změnit život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Collide , 2014

smejkalova.m
07.01.2016 5 z 5

Mám ráda tyhle typy knížek. Než jsem ji začala číst, tak jsem byla překvapena negativními komentáři a doufala jsem, že to nebude až taková hrůza. Nevím co se recenzentům tak nelíbilo, protože já jsem to nenašla. Jasně, takovýhle knížek je spousta, ale každá je svým způsobem jiná. Těším se na druhý díl, moc tyhle otevřené konce nemusím.. Jsem zvědavá jak se ten trouba Dillon postaví k tomu, že ho Em opustila.

Justme3
28.12.2015 2 z 5

Příběh by to asi i byl dobrý, ovšem styl psaní je otřesný. Alespoň pro mne ano. Je velice jednoduchý, často nesrozumitelný. Knihu jsem ani nečtla celou. Dokázala jsem ji přečíst asi tak do 1/3 a poté jsem jen listovala stránkami, zastavovala se u určitých pasáží a jen nevěřícně kroutila hlavou nad naivitou a naprostou stupiditou Emily-hlavní hrdinky. Nechápu, jak někdo může být tak slepý!
Za mě je to rozhodně slabý kousek. Takový, který nejspíš zařadíte, když rozhodně nechcete přemýšlet, nemáte chuť se pobavit, spíše se zasmát nad absurditou dnešního světa.

katy87
27.12.2015 2 z 5

Samozřejmě od toho člověk nemůže čekat nějaké literární dílo, je to oddechová kniha pro ženy, nicméně ani tak mě neoslovila, naprosto nereálné prostředí, postavy ne moc dobře vykreslené, děj skoro žádný, velice plytké, předvídatelné. Jen pro opravdu nenáročné čtenářky, které nic neočekávají.

Ditules
12.12.2015 3 z 5

Chápu, že to bude zřejmě trilogie, ale sakra...takhle blbě otevřený konec jsem už dlouho neviděla!!! :D Jinak klasika na vlně erotických románů 50SoG.

Samira
09.12.2015 4 z 5

Knížka to byla hezká, ale výhrad mám hned několik. Jak byl Gavin úžasný, a že opravdu byl, proto i tak dobré hodnocení. Tak jsem Dillona zkousávala jen velice těžce, sliz z něj doslova odkapával a bylo mu věnováno až znepokojivé množství prostoru. Emily jsem v tomto směru nerozuměla ani v nejmenším. Kromě Gavina však musím pochválit velmi zdařilý způsob vyprávění a vedlejší postavy. Doufám, že se další díl konečně posune tím správným směrem. Za mě 3,5*.

LilianaFalcon
07.12.2015 2 z 5

1) opravdu nepovedený překlad, takhle tady lidi nemluví!: "Počkat, co tvůj přítel v otcovském věku?" 2) Emily je prostě divná 3) nikdo z postav mi nepřirostl k srdci (přisuzuju to špatně přeložené přímé řeči, všichni působí šíleně škrobeně) 4) proč to musí mít pokračování? proč to prostě nemohlo skončit? 5) vlastně ani nechápu jednání jednotlivých postav, nějak si nedovedu představit, že se takhle lidi chovaj a že takhle přemýšlí... 6) takže to nebude jen překladem ;-)

Katera
29.11.2015 4 z 5

Na prvotinu to nebylo špatný. Když jsem na poslední stránce zjistila, že příběh bude mít nutně pokračování, tak mě to trochu rozladilo. Knihy tohoto žánru čtu docela ráda, protože si u nich odpočinu (a mám ráda pohádky), ale příběhy na pokračování mi připadají jako nikdy nekončící telenovely :-(

Bookworm_213
09.11.2015 4 z 5

Kniha, jejímž hlavním motivem je milostný trojúhelník. Emily poznává Gavina a cítí, jak to mezi nimi jiskří. Emily Gavina uchvátila, snaží se ji poznat více, jenže se dozvídá, že Emily je přítelkyně jeho velmi dobrého kamaráda Dillona. Gavin se však nevzdává. Cítí, že si ji Dillon nezaslouží, a udělá vše pro to, aby si to uvědomila i Emily. Autorka se dotýká jistého citlivého tématu (ale neprozradím vám jakého, to bych vás připravila o překvapení). Jak že příběh dopadne? Uvidíte sami. Musím vám však prozradit, že po přečtení jsem si musela zakoupit anglický ebook, abych věděla, jak to s dvojicí (trojicí, či snad čtveřicí?) dopadne. Ale o tom potom :)

Šánka
26.10.2015 5 z 5

Pěkný, romantický příběh. Hlavní hrdinka, jak jinak, krásná kočka, hrdina sexy, úspěšný dokonalý chlap. Dalo by se říct, že postavy jak přes kopírák v tomto žánru. Ale mně se to moc líbilo, byly tam emoce, poutavý děj, a já jen chtěla vědět, jak ta jejich velká láska dopadne. A taky se mi hodně líbila vedlejší postava, kamarádka Olivia. No a závěr....., už aby tady byl další díl, těším se !

bowlly
12.10.2015 5 z 5

no co říct....za poslední týden je to druhá kniha, kde dávám 5 hvězdiček. Nevím jestli je ta kniha opravdu tak kvalitní, nebo jsem se jen já dostala do nějaké emoční krize....
Každopádně se mi velice líbilo, že to po dlouhé době není kniha podle předlohy 50 odstínů, jak bývá poslední dobou zvykem. Dávám plný počet, i když pro mě poslední dvě strany byly přímo nechutné. Jak to mohla nechat zajít tak daleko? Až se to fešák dozví, tak jí určitě zavře dveře před obličejem...ale zase o něčem ta druhá kniha být musí......Díky Bohu, že se nám blíží Vánoce a čas bude plynout trochu rychleji....protože jen tak mi to rychle uteče a já se dočkám půlky ledna, kdy bude vycházet druhý díl.

Ivy
07.10.2015 4 z 5

Hned od začátku mi bylo jasné, že spisovatelka vsadila na jistotu.
Super-sexy milionář - ano, krásná-super-kost kvůli které by se kluci pobili - ano, idiot s kterým ta super-kost chodí - ano, podvádí jí - ano, je debil - ano, přejete si už od začátku aby se konečně rozešli - ano...
Rozejdou se? Hahaha - ano, na poslední stránce, jak jinak samozřejmě.
Cítím mírné zklamání, zvláště, když jsem si knihu koupila a teď jí budu mít doma, ale tuším, že v dalších dílech to spisovatelka teprve pořádně rozjede.
Mírně lepší 4* :)

Nuttelka
05.10.2015 5 z 5

Hergot, další jedná velká emoční dráha :-) Jak nevěru odsuzuji, tak zde ji schvaluji, jelikož nechápu, jak někdo s někým jako je Dillon může vydržet, od samého začátku jsem ho neměla ráda, manipulátor. Emily občas strašně naivní a tvrdohlavá, ale strašně jim s Gavinem fandím. Gavinovo zamilování a jeho chování, ach, co by jiná za to dala a jen kvůli jedinému malému nedorozumění se rozjel kolotoč bolesti, au au, taky jsem slzičku uronila... A ejhle, máme tu zas otevřený konec, kurňa, kdo to má zase vydržet?! :-( Olivia super kamarádka, úžasná postava, stejně tak i ostatní postavy, takže zase jen čekat na pokračování :-)

Haňulec
28.09.2015 5 z 5

Příběh Emyli, Gavina a Dillona se mi velmi líbil. Knihu jsem přečtla jedním dechem a nemůžu říct, že bych se nudila. Tuto knihu mohu jen doporučit. :-)

fidáš
13.08.2015 1 z 5

No tak konečně jsem dočetla, ale hlavně proto, že nerada nechávám knihu nedočtenou. Hlavní hrdinka mně tak neskutečným způsobem pila krev, že jsem to vážně málem nedala, Gavin byl v pohodě a děj se dal podle mě taky o dost zkrátit, ale možná proto, že mě citové výlevy neustále nerozhodné Emily opravdu nezajímaly, protože to bylo pořád dokola. Tak nevím jestli se vůbec pustím do druhého dílu.

qandy
13.06.2015 2 z 5

Tuto knihu bych přirovnala k filmu Žraločí tornádo- nepřipadalo mi to tolik zajímavé, občas mi to přišlo jako blbost, ale něco mě nutilo ji celou přečíst.

lenka5535
22.05.2015 5 z 5

Pekné čítanie, napínavé. Hlavná hrdinka bola síce taká akoby bez vlastného názoru.Nechávala sa ovplyvňovať či už kamarátkou alebo priateľom, s ktorým chodila. Ale inak sa mi to páčilo. Už sa teším na pokračovanie. V slovenskom preklade sa volá Pulz a má vyjsť niekedy v júli 2015.

EvaSupovic
28.04.2015 5 z 5

Tak za mě musím říct, že se mi kniha moc líbila až na to, že bych minimálně půl knížky nakopala Emily někam :-( a Gavina sama zulíbala :-D Už se těším, jestli bude nějaké pokračování :-D

LilliBell
19.04.2015 4 z 5

Dej knihy je veľmi jednoduchý. Nič sa tam nedeje okrem neustáleho pokusu hlavnej hrdinky o prejavenie vlastného názoru. To čo všetci dávno vedia, že hlavný hrdina je úžasný, perfektný, bez jedinej chybičky, hlavná hrdinka nie je schopná vypozorovať, napriek tomu, že sa jej každý snaží otvoriť oči. A o tom je celá rozsiahla kniha - stále to samé dokola, žiadny pútavý dej. Bestseller?? Kniha ma sklamala.

Gail McHugh
americká