Co si váš pes doopravdy myslí?

Co si váš pes doopravdy myslí? https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390964/bmid_co-si-vas-pes-doopravdy-mysli-ndV-390964.jpg 4 30 9

Určitě vás zajímalo, co znamená ten oddaný, příslovečně psí pohled. Jasně, miluje vás, proto tak vášnivě mává ocasem a sliny mu odkapávají ve tvaru srdce. Jen si občas splete vaši postel se svým pelechem, sem tam něco zašantročí, zato lednici najde vždy spolehlivě... Nebo je to celé jinak?

Humor Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Vyšehrad

What is your dog really thinking? , 2016

Radka1911
31.07.2023 2 z 5

Čekala jsem že se u této knihy pobavím což se nestalo.

Áňa 998
03.03.2020 5 z 5

Parádní knížka, ve které jsem několikrát poznala mého psa. Rozhodně skvělá jako dárek :-)

Nikola_
11.02.2019 5 z 5

Fajn knížečka, vtipně psaná s hezkými ilustracemi.. pro milovníky psů super..

Denčaa
07.02.2019 4 z 5

Musím říct, že první reakce po otevření knihy byla, že je to obsahově úplně jiné, než jsem čekala. Ilustrace jsou krásné, ale asi jsem to odhadovala na jiné pojetí celé knihy. Jsem tedy moc ráda, že jsem ji měla půjčenou z knihovny - hodnota knihy není nijak valná. Na tento titul vám stačí opravdu chvilička a budete ji mít přečtenou. Avšak musím říct, že jsem se při mnoha komentářích daných situací od srdce zasmála. A ano, autorka to dokonale vystihla, i když mnohé věci už spoustu lidí napadly. Pro pobavení opravdu doporučuji.

SlamLenka
23.01.2019 5 z 5

Svěží a zábavné! Psa nemám, ale kamarádka má dva, takže jsem si mnohé vtípky dokázala barvitě představit v reálu v podobě jejího Kryštofa nebo Čendy. Ostatně i naše kočka je sem tam v něčem těmhle psinám podobná. =)
...a teď ještě sehnat ten kočičí ekvivalent knížky! =)

Mersiie
17.01.2019

Knihu jsem dostala letos na Vánoce pod stromeček a jako "pejskaře" mě tato knížka potěšila. Je pravda, že podle obalu se kniha jeví více zajímavě než po otevření. Ale je to zkrátka milé..

U spoustě situací v knize bych řekla, že pes myslí na něco jiného, než co je tam zrovna vyobrazeno, ale každý máme prostě jiného psa.
Kniha se dá s přehledem přečíst/prolistovat za hodinku.

markéta783
23.11.2018 3 z 5

Trochu jsem od toho čekala víc, ale i tak to není špatná knížka. Příště bych si ji ale radši vypůjčila a neutrácela za ni zbytečně peníze. Asi ji pošlu dál kamarádce, co má doma dva hafíky. Ta to určitě ocení víc než já.

efka.saf
20.11.2018 3 z 5

Nebylo to špatné, ale... Líbilo se mi hezky udělané kapesní vydání s příjemnými a sympatickými kresbičkami, ale jinak musím říct, že já jsem se za břicho rozhodně nepopadala. Nevím, ale nějak mi to extra vtipné nepřišlo. Mám tušení, že za týden nebudu vědět, že podobná knížka existuje.

Kaaramelka
06.10.2018 5 z 5

Milá knížečka, která vykouzlí úsměv na tváři :))

2018  82%Co si vaše kočka doopravdy myslí?
2018  73%Co si váš pes doopravdy myslí?