Co se skrývá pod zemí

Co se skrývá pod zemí https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389029/bmid_co-se-skryva-pod-zemi-UhU-389029.jpeg 5 7 2

Ať kráčíme po rušné ulici, nebo se procházíme lesem, je stále co pozorovat. Napadlo vás ale někdy zastavit se a podívat se dolů? Co se skrývá pod šedou vrstvou asfaltu? Jaký svět se rozkládá pod krásně zelenou trávou? Vydejte se s námi na objevitelskou výpravu z povrchu Země až k jejímu žhavému jádru. Ponořte se do jejích hlubin a prozkoumejte svět, který nevidíme. Zjistíte, že je stejně bohatý a pestrý jako ten na povrchu a že ukrývá tajemství, o nichž jste neměli ani tušení.... celý text

MilackovaN
18.11.2021 5 z 5

Zajímavá kniha, která popisuje to, co se skrývá pod zemí. Formou leporela může dítě vidět, tak jak jdou jednotlivé vrstvy pod sebou až do samotného jádra.

anetka.repova
26.01.2019 5 z 5

Občas mě přepadají myšlenky na všelijaké otázky. Zkrátka přemýšlím nad nesmrtelností chrousta. Jednou jsem přemýšlela, co všechno se ukrývá pod zemí. Náhodou jsem narazila na tuto knihu a byla jsem nadšená. Vše mi jednoduše a navíc s krásnými ilustracemi vysvětlila. Jsem spokojená a můžu jenom doporučit.

Autorovy knížky

2018  94%Co se skrývá pod zemí

Kniha Co se skrývá pod zemí je v