Povídání a básničky pro předškolní děti o světě, který je obklopuje, a jejich místě v něm.

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/144348/co-ma-umet-predskolak-nauc-se-to-take-tak-hry-a-hricky-ukoly-driv-nez-pujdes-do-skoly-144348.png 4.84
Literatura naučná, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

SonaH
10.02.2016

Doporučuji pro maminky s malými dětmi. Koupila jsem dcerce v necelých 2,5 letech a přestože některé věci jsou pro ni ještě složité, tak dává knížce přednost před televizí. Sama si knížky Martiny Drijverové pamatuji ze svého dětství a určitě pořídím dceři další.
Jinak ještě, kniha je tvořena krátkým povídaním s obrázkem a zároveň aktivitiou pro maminku s dítětěm nebo krátkým interaktivním textem s otázkou. Provázíme tak holčičku Aničku a kluka Petra celým dnem, při výletě, o víkendu atd. Opravdu pěkné!

Elon Musk - hľadanie fantastickej budúcnosti
Elon Musk - hľadanie fantastickej budúcnosti
Hanin kufřík
Hanin kufřík

Martina Drijverová
česká, 1951

všechny knihy autora

Kniha Co má umět předškolák: (nauč se to také tak!) : hry a hříčky, úkoly, dřív než půjdeš do školy je: