Co jsme si neřekli

Co jsme si neřekli https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342234/bmid_co-jsme-si-nerekli-nmt-342234.jpg 4 80 23

Po dvou letech bolestného odloučení si Jack a Laura smluví schůzku. Jack je připraven a ochoten odpustit. Laura však nejeví sebemenší ochotu se za cokoli omlouvat. Jack jí pošle svůj deník, který si začal psát po jejím odchodu. Laura jeho zápisky doplní o pár vlastních postřehů a důvodů, proč udělala to či ono. Už si navzájem sdělili všechno. Tedy s výjimkou toho, co bylo (a je) nejdůležitější. Rory Dunlop je nesmírně vnímavým pozorovatelem. Ve svém románu Co jsme si neřekli postihuje se suchým sarkasmem i s hlubokým porozuměním mnohdy nepřekonatelnou propast mezi slovy a pocity.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Domino

What We Didn't Say , 2016

banánovépyré
16.05.2017 5 z 5

Vtipná, svěží a skvěle napsaná knížka.
Příběh se všemi zmatky, které s sebou přináší mezilidská komunikace - takže všechno, s čím se čtenář dokáže ztotožnit, ať už stojí na jakékoli straně barikády (tedy ať už je mužem či ženou). Myslím, že to je čtení, které vás bude bavit, u kterého se zasmějete, které vás ale taky přinutí trošku přemýšlet a možná i jít do sebe, právě tím uvědoměním, jak si někdy všechno zbytečně komplikujeme jen proto, že si něco "myslíme".

Boboking
11.05.2017 4 z 5

Dočteno a přiznám, dva příjemně strávené večery. Deníkové vzpomínky nešťastného chlapa, kterému se rozpadá manželství, nejsou jen jen o smutku a depresi, ale právě díky stylu popisu ješitného, žárlivého chlapa, mají i až úsměvný nádech. Velmi dobře napsáno, žádné "hluché" pasáže, s pozitivním závěrem. Prostě jako ze života, když se podaří. Doporučuji :-)
P.S. Ale ani ta ženská nebyla bez chyby, jasný!!! Chlap musí být fakt zamilovaný, aby ji odpustil ten závěr!!!

anais
29.04.2017 1 z 5

Nuda, nějak jsem se nemohla začíst a stále mi chyběl děj.

manželská krize

Autorovy knížky