Co jíst, když...

Co jíst, když... https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42217/co-jist-kdyz.jpg 4 28 10

Také patříte k těm, kteří se potýkají s bolestmi hlavy, trpí nespavostí, mají vysoký cholesterol, bojují s obezitou či mají jiné zdravotní problém? Nevíte jak odstranit hnědé skvrny na pokožce, jak zabránit předčasnému šedivění vlasů či lámání nehtů? Chcete-li se zbavit těchto a dalších potíží, postačí malá změna vašeho jídelníčku, případně je nezbytné obohacení stravy vitaminy či minerály v podobě výživových doplňků.Kniha vám poskytne informace a užitečné rady jak se přirozenou cestou bez léků zbavit zdravotních problémů. Pro úplnost nebude chybět přehled komplexní působnosti jednotlivých vitaminů a minerálů včetně receptáře se "životodárnými" pokrmy. Přesvědčte se a uvidíte, že s pomocí této knihy se budete cítiti lépe, zdravěji, mladší a vyzrajete na zdravotní potíže, které vás trápí.... celý text

Jack Bauer
14.08.2023 5 z 5

Pěkně a srozumitelně napsaná kniha se spoustou rad a domácích lidových receptů při různých obtížích.

Clea3112
19.11.2022 5 z 5

Praktický, přehledný, systematický rádce do každé domácnosti.

draka
04.08.2020 5 z 5

Je to skvělá publikace, s jejímž obsahem by měl být obeznámen každý, kdo dbá na své zdraví a chce pro sebe a své blízké něco málo udělat.

RendyaDav
17.01.2020 5 z 5

Na jakékoliv zdravotní problémy , výborná knížka...

Amneris
02.12.2019 5 z 5

Zajímavě podaná kniha o různých zdravotních potížích a jak se jim vyhnout nebo je alespoň minimalizovat pomocí jídla a pití. Za mě skvělá kniha.

Květinka008
07.01.2018 4 z 5

Výborně a přehledně napsaný rádce, pro mě a mé potíže zatím komplexní a přiměřeně obsáhlý. Nejsou zde recepty ani návody, jen jasný přehled. Takovou knihu se vyplatí mít doma celý život.

konzervářka
30.03.2016 5 z 5

Hodně zajímavá knížka, ráda se do ní podívám při různých zdravotních problémech. Jednoduše a přehledně napsaná.

Danago
10.01.2016 5 z 5

Výborný rádce pro všechny, kteří věří, že to, co jíme a pijeme nás buď zabíjí nebo nabíjí.Vše přesně popsané, ,v knize najdeme rady ,co jíst při různých zdravotních problémech.

iva23
16.04.2015 5 z 5

V knížce naleznete rady nejen co jíst, když vás něco trápí, ale i co nejíst, když vás něco trápí. Výborný rádce pro všechny, kteří věří, že to, co jíme a pijeme nás buď zabíjí nebo nabíjí.

alnahu
20.03.2012 5 z 5

Zdraví je dar přírody,který není věčný-proto o něj musíme pečovat,ale můžeme ho alespoň trochu ovlivnit tím co jíme,v knize najdeme rady ,co jíst při různých zdravotních problémech.