Co je velké, co je malé? Co je lehké, co je těžké?

Co je velké, co je malé? Co je lehké, co je těžké? https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314833/bmid_co-je-velke-co-je-male-co-je-lehke--C8K-314833.jpg 4 4 4

Leporelo s ilustracemi Vlasty Švejdové. Provede nás příklady v rozdílech, např. co je mokré a co je suché, co je blízko a co je daleko, kdo je veselý a kdo je smutný.

BabaJaga11
10.12.2020 5 z 5

Koupila jsem k Vánocům pro dvouletého kloučka z širší rodiny, myslím, že leporelo je naprosto ideální pro tento věk. Krásné barevné obrázky, jednoduchý text – děti se tak naučí poznávat věci, porovnávat je a popisovat je jednoduchými větami. Jen ten trpělivý rodič, prarodič nebo starší sourozenec, který bude předčítat, se musí jaksi dodat z "domácích zdrojů" :-). Tak doufám, že i to se povede a že se knížka bude Filípkovi líbit :-).

Daněla
08.12.2020 5 z 5

Krásné leporelo se základními protiklady a obrázky jako u paní doktorky, když jsem byla malá. Prostě klasika :-)

Páájinka
09.03.2020 2 z 5

Tato knížka se mi moc nelíbí, není ničím zvláštní ani zajímavá.

TaLu
05.02.2020 5 z 5

Jedna z velmi oblíbených knih vnučky, když byla nejmladším čtenářem. Děti hledají rozdíly, přemýšlí nad odpovědí a celou tu příjemnou chvíli s knihou mají zarámovanou krásnými ilustracemi Vlasty Švejdové.