Člověk nebyl, je a nebude

Člověk nebyl, je a nebude https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362272/bmid_clovek-nebyl-je-a-nebude-9f4-362272.jpg 5 13 5

Vznik, člověk, rozum, život, cesta, přátelství, sex, láska, smích, slzy, nespravedlnost, pomsta, smrt, nebe? Povídky o Homo sapiens.

Povídky
Vydáno: , Akcent

p.Columbová
09.11.2022 5 z 5

Opět děkuji za vynikající knížku, báječně jsem si početla!!!!! Fantastické!!! Skvělé jako všechno, co autor napíše!!! Jen je těžké vybrat, která povídka se mi líbila nejvíc – ony jsou perfektní všechny a každá je trochu jiná, takže se mi fakticky moooc líbily všechny. Jsou to vše témata, která jsou mi hodně blízká.

fred749
08.02.2018 3 z 5

Hodne nevyrovnane, psane prilis jednoduchym jazykem a pointa obcas pokulhava, ale treba povidka Spisovatel je vyborna.

SluníčkoRosice
06.01.2018 5 z 5

Tak jsem knížku zhltla jedním soustem, četlo se úplně samo. Líbí se mi pestrost témat, nečekané pointy a hlavně to, že je to o lidech a lidské (ale zároveň také božské).

redonie
27.12.2017 5 z 5

Nesmírně zábavná a osvěžující knížka plná trpkého života, který je brán s nadhledem autorovi vlastním. Navíc je kniha je napsaná s bravurní lehkostí.

papatoetoe
20.12.2017 5 z 5

Přečetla jsem to na jeden zátah. Skvěle napsané. Všechny povídky jsou promyšlené a výborně vypointované. Co se týká fantazie a vyústění, je to tvoje nejpropracovanější knížka. Fakt jsem si to čtení užila a hodně jsem nad tím přemýšlela.

Daniel Pískovský
česká, 1975