Člověk mezi lidmi

Člověk mezi lidmi https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155832/bmid_clovek-mezi-lidmi-155832.jpg 4 8 3

Lothar.777
17.11.2022 4 z 5

No, etiketa pro léta soudružská, takže kapku zastaralé modely chování. Ale většina pravidel platí stále, takže celkem užitečné. Trochu nudně podané, ilustrace celkem osvěžující a pár dobrých hlášek, ale za mě osobně bych asi preferoval knihu Pavián mezi lidmi, která se zabývá stejnou tematikou a zasazuje pravidla do celkem veselého děje. Ale jako základ, než někdo vyrazí do života a znemožní se, to asi ujde. :-)

Marisol
25.08.2020 5 z 5

Chcete se dozvědět, jak se chovat ve společnosti, abyste nebyli nazváni páskem? :-) Hurá do toho. Velice vtipná a svižná příručka o společenském chování. Řada věcí už samozřejmě neplatí, ale o to víc je zajímavá a vtipná. Dozvíte se zde řadu dobových záležitostí. Třeba to, že pozdrav "Čest práci" se nehodí na plovárnu, nebo že i když máte přátelský vztah se svým šéfem, není vhodné ho častovat výrazivem "Di s tím na kolo!"

reezy
01.01.2016

máme vydání z roku 1969, výborná knížka, i když některé věci už neplatí, uvědomila jsem si jak se někdy já i mí blízcí chováme nevhodně. doporučuji přečíst všem