Člověk a substance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato dlouho očekávaná kniha známého autora pojednává o souvislosti mezi hmotou a duchem a obsahuje mimo jiné následující témata: Jak a které prvky působí na zdraví člověka, Jak působí na člověka nerostný kříž a prvkový kříž atmosféry, Terapeutické použití kovů, Poměr látek k utvářejícím silám rostlin, Podstata vitaminů, jedovaté a výživné rostliny, Chemické chování látek, Nový vztah k substancím Země. Antroposofické a kosmologické pohledy na souvislost mezi hmotou a duchovnem, ale především na působnost prvků na zdraví člověka, podstatu vitaminů apod. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96178/clovek-a-substance-96178.jpg 42
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Fabula
Orig. název

Substanzlehre

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Člověk a substance

Spajdy
07.08.2016

Tato kniha dokáže vynikajícím způsobem změnit pohled člověka na hmotu jako takovou; přibližuje se vysvětlení hmoty ze dvou stran - jak ze strany materialistické chemie, tak ze strany duchovní vědy. Kniha je nabitá v dnešní době stále překvapivými informacemi o podstatě pozemských látek a substancí a pokouší se jak exaktní cestou (doloženou mnoha laboratorními pokusy), tak i cestou chápajícího citu objasnit duchovní základ veškeré hmoty a souvislosti mezi kosmem a Zemí. Poznatky zde uvedené našly (a některé teprve v budoucnu najdou) široké uplatnění v chemii, fyzice, lékařství, zemědělství, technice a mnoha dalších.... před autorem opravdu smekám, jelikož rozšířil poznatky duchovní vědy úctyhodným způsobem - což se pozná i v navazujících knihách Člověk a výživa a Člověk a léčiva.

Související naťuknutí kosmického původu pozemských látek zde: http://antroposof.sk/clovek/pozemske_latky_a_zverokruh.html (v knize podrobně rozebráno a vysvětleno včetně diferencujícího působení sedmi planet...)

Autor a jeho další knihy

Rudolf Hauschka
rakouská, 1891 - 1969

Podobné knihy

Kniha Člověk a substance je v

Přečtených3x
Doporučených1x
Knihotéce3x
Chystám se číst3x
Chci si koupit2x
dalších seznamech1x