Člověk a substance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato dlouho očekávaná kniha známého autora pojednává o souvislosti mezi hmotou a duchem a obsahuje mimo jiné následující témata: Jak a které prvky působí na zdraví člověka, Jak působí na člověka nerostný kříž a prvkový kříž atmosféry, Terapeutické použití kovů, Poměr látek k utvářejícím silám rostlin, Podstata vitaminů, jedovaté a výživné rostliny, Chemické chování látek, Nový vztah k substancím Země. Antroposofické a kosmologické pohledy na souvislost mezi hmotou a duchovnem, ale především na působnost prvků na zdraví člověka, podstatu vitaminů apod. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96178/clovek-a-substance-96178.jpg 4.43
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Fabula
Orig. název

Substanzlehre

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Člověk a substance

Přidat komentář
afinabul
20. května

Alchymisti budú vedieť: Uhorská Zem

Spajdy
07.08.2016

Tato kniha dokáže vynikajícím způsobem změnit pohled člověka na hmotu jako takovou; přibližuje se vysvětlení hmoty ze dvou stran - jak ze strany materialistické chemie, tak ze strany duchovní vědy. Kniha je nabitá v dnešní době stále překvapivými informacemi o podstatě pozemských látek a substancí a pokouší se jak exaktní cestou (doloženou mnoha laboratorními pokusy), tak i cestou chápajícího citu objasnit duchovní základ veškeré hmoty a souvislosti mezi kosmem a Zemí. Poznatky zde uvedené našly (a některé teprve v budoucnu najdou) široké uplatnění v chemii, fyzice, lékařství, zemědělství, technice a mnoha dalších.... před autorem opravdu smekám, jelikož rozšířil poznatky duchovní vědy úctyhodným způsobem - což se pozná i v navazujících knihách Člověk a výživa a Člověk a léčiva.

Související naťuknutí kosmického původu pozemských látek zde: http://antroposof.sk/clovek/pozemske_latky_a_zverokruh.html (v knize podrobně rozebráno a vysvětleno včetně diferencujícího působení sedmi planet...)


Doporučujeme

Schody do nebe
Schody do nebe
Celestinské proroctví
Celestinské proroctví
Ženy, které běhaly s vlky
Ženy, které běhaly s vlky
Čtyři dohody
Čtyři dohody

Autor a jeho další knihy

Rudolf Hauschka
rakouská, 1891 - 1969

Podobné knihy

všech 4 podobných

Kniha Člověk a substance je v

Přečtených4x
Doporučených2x
Knihotéce4x
Chystám se číst5x
Chci si koupit4x
dalších seznamech3x