Citová záležitost

Citová záležitost https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25397/citova-zalezitost-25397.jpg 4 7 2

CarolIne Upcherová líčí příběh dvou velice odlišných žen, jež svedl dohromady osud- jedna z nich je posedlá prací, má tři děti a dva manžely. Druhá je o patnáct let starší, svobodná a se zlomeným srdcem, donedávna žila pod dohledem matky. Dvě ženy, každá se svou noční můrou, jež ji pronásleduje, dvě ženy, které od okamžiku, kdy se setkaly, začaly ovlivňovat život té druhé.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

The Asking Price , 2000

Aneleh
18.06.2022 1 z 5

Díky názvu jsem čekala trochu něco jiného než problém s chůvami. I když příběh Annabel, která přijela z Anglie, aby dělala chůvu dětem pracovně vytížené Hope, nebyl nejhorší, celkově je to kniha pouze pro pobavení, která ve vás nic zvláštního nezanechá. Ocenila jsem vtipné situace, ale příšerný byl překlad. Tolik chyb jsem ještě v žádné jiné knize nenašla. Zpřeházená a chybějící písmena jsou tu téměř samozřejmostí, např. strunla místo strnula, nezpaleťte se místo nezapleťte se. nemotrný místo nemotorný, dokonce jsou zkomolená i jména: Hyrry místo Harry - prostě hrůza.

lucik2773
06.08.2017 4 z 5

Příběh byl zajímavý a kniha se mi četla velmi dobře. Ale je to jedna z knih, která ve mně skoro nic nezanechá, snad jen to, že jsem ji četla a že se mi líbila.

Caroline Upcher
americká, 1946