Čítanka pocitů

Čítanka pocitů https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259698/mid_citanka-pocitu-wqv-259698.jpg 5 2 1

Čtení o etickém působení sester. Určeno studentkám středních zdravotnických škol. Hlavním cílem této knihy je pěstovat smysl pro etické cítění a jednání studentek SZŠ, a připravit je tak z tohoto pohledu lépe na budoucí povolání sestry. Jádrem textu jsou krátká vyprávění pacientů, jejich příbuzných a sester o jejich pocitech ze vzájemného působení (tzv.interakce).... celý text

Han-nah
25.10.2020 4 z 5

Tuto Čítanku pocitů jsem si vybrala na základě výzvy. I tak by si ji měl přečíst každý. Chtěla jsem být zdravotní sestrou, ale v té době mě nepřijali z důvodů, že nosím od dětství brýle. V dnešní době by asi zdravotní sestry nebyly a zrovna nejen v této koronavirové době jsou jak sestry, lékaři i celý další personál velice důležití . Mám a cítím v sobě pocit neustále někomu pomáhat a i když jsem celý život vykonávala jinou práci s lidmi, i tak se mi podařilo pomoci v rodině těm, kteří to potřebovali.
Děkuji zdravotníkům, protože každý kromě práce má svou rodinu, přátele, starosti i radosti.

Autorovy knížky

1995  90%Čítanka pocitů