Cirkus Pepi

Cirkus Pepi https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156539/cirkus-pepi-156539.jpg 5 26 5

Čtyřlístek má svátek a tak dělají dort. Šli nakoupit nějaké věci, ale ty se záhadně ztratily. Zjistili že za to může opička Pepi.Opička Pepi představí Čtyřlístku svého trenéra Hermana, ten se na opičku ale zlobí a nabízí Čtyřlístku za to malé nedorozumnění volné lístky na zítřejší představení na pouti. Herman ale návštevníky okrádá. Herman čtyřlístek u nich doma uspí a odveze. Má je jako atrakci ve svém cirkusu... Reedice knížky, která poprvé vyšla v malém formátu v roce 1989.... celý text

ZuzanaK.
01.06.2023

Jeden z lepších příběhů.

Booky84
04.04.2023 5 z 5

Skvělé dobrodružství oblíbené čtveřice - cirkus, džungle a hodná opička, prostě krása.

hippiesak
19.09.2020 5 z 5

Skvělé, luxusní, retro vzpomínka :) Viděl jsem to na e-shopu kolem 200Kč, tak jsem si to objednal. Překvapil mě formát A4. Klidně mohli zachovat původní A5. Ale příběh je naštěstí 1:1, jen poslední obrázek, kdy jsou smutní, že jim skončilo dobrodružství, tak Fifinka říká, že můžeš začít číst zase od začátku. V původní verzi samozřejmě nabádala "otoč knihu" protože tam byl druhý příběh "Loupež století". Což zde není, to už asi je (bude) nová kniha :)

Atlantis
24.08.2017 4 z 5

Po letech obrovská nostalgie. Překvapilo mě, jak často se po Čtyřlístku střílelo! Pro děti skvělé a překvapivě výpravné dobrodružství.

gimli35
11.05.2014 5 z 5

Velmi dobrodružná kniha se Čtyřlístkem.

Čtyřlístek

Autoři knihy