Čínská medicína v kostce

Čínská medicína v kostce https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509112/bmid_cinska-medicina-v-kostce-rnM-509112.jpg 3 4 2

Čínská medicína je jedním z nejstarších léčebných systémů, který si na základě moderní vědy i přes svou dlouhověkost zasluhuje právoplatné místo v současném světě léčení. Čínská medicína v kostce je zhuštěnou verzí knihy The New Chinese Handbook a vysvětluje principy metod přírodního léčení. Autorkou tohoto počinu je Dr. Misha Ruth Cohen, mezinárodně uznávaná praktička, lektorka a mentorka na poli čínské medicíny, která v tomto zásadním svazku vysvětluje nejběžnější praktiky čínské medicíny, a to včetně: Akupunktury Čchi-kungu Bylinné terapie Stravovacích praktik Výživy Vyvážení energie Čínská medicína v kostce třídí esoterické informace do souboru nepostradatelných základů a představuje praktického průvodce na vaší cestě za naprostým zdravím těla, mysli a ducha.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Via

Chinese Medicine Companion , 2020

lucin_a
07.08.2023 3 z 5

Čtenář (laik) bude stejně zmatený (informovaný) jak s přečtenou, tak i s nepřečtenou knihou.

DreamerX9
22.02.2023 3 z 5

Asi jsem čekala trochu víc i do praktického života. Z knihy se mi zdá že pokud nechodite k lékaři který aplikuje čínskou medicínu moc toho díky knize nemůžete. Je to určitě hodně zajímavé i různé energie apod a třeba i bylinky a jejich účinky.

tradiční čínská medicína

Autorovy knížky