Cicuškine zápisky

Cicuškine zápisky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42012/-42012.jpg 2 9 3

Megapopulárne internetové kapitoly o Cicuške, vzorovej blonďatej pipinke z nášho hlavného mesta, vychádzajú konečne v knižnej podobe! Humorná paródia na ženskú časť populácie, ktorej jedinou starosťou je dobre vyzerať, uloviť bohatého "cukríka" a zabezpečiť si tak bezstarostný život. Cicuškine zápisky sú písané "reálnou bratislavčinou" rukou tajomnej Slovenky Olivie Olivieri a prinášajú veselé príhody blondýnky Cicušky, ktorá blúdi životom podľa svojich životných hodnôt. Napriek tomu, že by ste si mohli myslieť, že to má vďaka svojmu oriešku v hlave (ktorý výborne spolupracuje s jej vagínou) v živote ľahké, nie je to vždy pravda. Cicuška nie je reálna osoba, ale svojská literárna postava vytvorená z množstva skutočných postavičiek, pozliepaná z hlášok dievčat v MHD, baroch, obchodoch, na ulici jednoducho zo života. Jej premýšľanie je na prvý pohľad hlúpe, povrchné a sebecké, no ruku na srdce nie sú to aj pravdy, ktoré si mnohokrát myslíme, ale nevyslovíme ich preto, aby sme nevyzerali ako nejakí idioti? Chcete sa v lete smiať a zároveň zrkadliť cez Cicušku? Nech sa páči...... celý text

Sixtínka
12.01.2024 3 z 5

Vtipná oddychovka.

wodnar
12.05.2016 5 z 5

Hoci takúto literatúr nečítam, tak toto ma dostalo. V dobrom. Aj keď sa niektoré časti trošku kvalitou a humorom znižujú, je tam väčšia časť knihy, ktorá rozosmeje a dá sa na nej pobaviť. Odporúčam na chvíľky, počas ktorých sa nemusíte utápať v intelektuálnej rovine, ale chcete si trošku oddýchnuť od ťažkých myšlienok a zabaviť sa na reálnom svete niektorých Cicušiek a Cukríčkov. mňa to bavilo a rád som si to prečítal.

danuska
12.08.2013 1 z 5

Viem, ze ide o nadsazku, ale mna to nebavilo. Jedna vec je, pisat blog v tomto style, ale na knihu to nie je.

2010  42%Cicuškine zápisky
2010  0%Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých