Chytrost nejsou žádné čáry

Chytrost nejsou žádné čáry https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169917/chytrost-nejsou-zadn-169917.jpg 3 28 6

Humoristické texty autorské dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Příběhy z deníčků, výletů, veselé pohádky, vtipné reklamy, parodie, texty k písničkám, dokonce i pokus o divadelní hru! Historky o tom, co se v české společnosti stalo, nebo mohlo stát, co kdo řekl, nebo říci mohl.

MichalHoráček
26.08.2020 3 z 5

Komu se líbí humor GS, tomu se bude líbit i knížka. Není to světoborné dílo, ale své čtenáře si najde. Já si u ní odpočinul i pobavil.

Venda32
16.02.2020 3 z 5

Myslím, že by kniha měla větší úspěch v době vrcholu Tele Tele. I v dnešní době ale potěší ty, kdo mají rádi Suchánka s Genzerem.
Nenáročné čtení na jedno odpoledne. Citáty a burzy nemají chybu.

maryska09
27.07.2019 1 z 5

Knihu jsem nedočetla. Ze začátku byli krátké povídky a skeče sem tam úsměvné, postupem však přibýval spíš pocit trapnosti a prvoplánové zesměšňování jmen nebo profesí k popukání také není. Pánové mají buď navíc, nebo by se měli věnovat pouze televizní tvorbě, kde se možná snese víc.

Jeanie
24.06.2016 3 z 5

Žádná sláva to teda není, ale na zabití nudného odpoledne dobrý :-)

Crejzi
13.05.2015 3 z 5

Tuhle knížku jsem si přečetla na základě zvědavosti kvůli Tele Tele a Partičky. Je to opravdu pouze "jednoduchá" kniha na pobavení. Povětšinou se v ní nachází přepisy scén z Tele Tele nebo takové "klišé" vtipy jako Inzeráty, Citáty "slavných", Věty před smrtí... Avšak i když jsou známé, minimálně se pousmějete :-). Velké plus patří scénickým hrám, příběhům a doprovodným fotografiím z rodinných alb RG a MS!

kilometr
07.11.2013 3 z 5

Je to taková příjemná odpočinková kniha pro ty,kteří mají rádi humor S a G.Mě nejvíce pobavilo Derby a Co ženy(a muži)nikdy neřeknou.60%.

Autoři knihy

Michal Suchánek
česká, 1965
Richard Genzer
česká, 1966

Kniha Chytrost nejsou žádné čáry je v