Chvála malých neřestí aneb zaručeně nezdravý návod na spokojenější život

Chvála malých neřestí aneb zaručeně nezdravý návod na spokojenější život https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112978/chvala-malych-neresti-aneb-zarucene-nezdravy-navod-na-spokojenejsi-zivot-112978.gif 4 10 1

Rádi lenošíte? Výborně! Dopřejete si občas skleničku alkoholu? Chvályhodné! Zapálíte si snad cigaretu? Potěšitelné! Vychutnáváte si pravidelně svůj šálek kávy? Báječné! Zlobíte se pak na sebe, že jste se zpronevěřili zdravému způsobu života? Zavrženíhodné! Výčitek svědomí vás zbaví kniha populárního holandského psychologa, která všem "hříšníkům" neodpírajícím si tato drobná potěšení dodá chuti do života - sice možná méně zdrvého, o to však radostnějšího.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Lika klub

Genieten mag! , 1996

pismenkovyJoe
18.12.2018 4 z 5

Tato kniha mě ze začátku vůbec nebavila, na můj vkus veliká koncentrace různých studií. To se v druhé půli zlomilo a knížka začala být víc čtivá, ale stejně jsem od toho čekal více filozofie a méně vědeckých faktů. Na druhou stranu je to skvělé a velké téma a já osobně se s názory autora vesměs ztotožňuji, rozhodně bychom měli mít více pozitivní a méně zastrašené myšlení, ne jen v této konkrétní věci :)

Autorovy knížky

Jan Snel
nizozemská
2000  82%Chvála malých neřestí aneb zaručeně nezdravý návod na spokojenější život

Kniha Chvála malých neřestí aneb zaručeně nezdravý návod na spokojenější život je v