Chrlič

Chrlič https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207568/bmid_chrlic-207568.jpg 4 7 4

Boj dobra a zla ve staré Praze. Kamenný Chrlič, který za prudkého deště obživne na katedrále svatého Víta, se vydá poznat svět lidí a zjistit, co je jeho posláním. Odpovědi na své otázky hledá v tajemné Praze. Na své pouti potká řadu přízraků a bytostí, laskavých i zlých.. První vydání.

Romány , Literatura česká , Fantasy

Vydáno: , Edika

evickakyticka
evickakyticka
20.09.2019 3 z 5

Celkem dobrá kniha o chrličovi, který se rozhodoval na jakou stranu se dá. Jestli na cestu dobrá nebo zla. Příběh sebou nese i pověsti staré Prahy, které se mi asi líbily o chlup víc než samotné poslání chrliče. Nakonec to totiž vyznělo docela pánbíčkářsky. Škoda. Ale velké plus za krásné ilustrace.

martunka
martunka
09.08.2017 5 z 5

Pro mě se jedná o skvěle vymyšlený fantasy příběh. Líbí se mi styl vyprávění i samotná myšlenka, co by se stalo kdyby ožila bytost, která nezná náš svět. Příběh se mi moc líbil a určitě se k němu ještě vrátím.

Katyuše
Katyuše
06.04.2017 5 z 5

Úchvatná kniha plná legend, napětí a souboje dobra a zla. Konec byl zalit slzami.

Val
Val
17.11.2015 5 z 5

Sice temná, ale přesto půvabná knížka o boji dobra se zlem v úžasném prostředí tajemné staré Prahy. Konec vás rozpláče...... Doporučuji .