Chlapi zo zoznamky

Chlapi zo zoznamky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494586/chlapi-zo-zoznamkyOyx06q-Q9o-.jpg 2 2 1

Pravdivé zážitky skutočnej ženy. Ema, zrelá, trochu bláznivá, rozvedená žena sa snaží nájsť toho pravého. Randením cez internet sa spúšťa lavína smiešnych, pikantných, ale aj šokujúcich stretnutí, ktoré hrdinku privádzajú do kurióznych situácií. Stretáva viacerých mužov, hudobníka v kapele, cvičiteľa psov, bohatého podnikateľa, liečiteľa, dokonca aj exotického kapitána lode. Nič sa ale nevyvíja celkom tak, ako si predstavovala. Reálne príbehy, reálne postavy. Takže ktovie, možno ste na rande s jedným z Eminých mužov boli aj vy.... celý text

knihomolka_eli
28.07.2022 1 z 5

Na knižku som čítala veľa pozitívnych ohlasov, ja sa k nim ale nepridám.
Čakala som, že to bude fajn letná oddychovka, pri ktorej sa človek nasmeje, pretože áno, na zoznamky často chodia podivíni, úchyláci, egoisti, narcisi, muži, ktorí sa hrajú na niečo, čo nie sú a trapoši a z toho všetkého môže vzniknúť malá, útla a vtipná knižočka - žiaľ taká táto knižka nebola.
Čo mi vadilo najviac...no asi, že knižka vlastne ani nemala dej, žiadne prekvapko sa nekonalo, bolo to suché a plytké. Hlavná hrdinka ma iritovala neskutočne...hľadá lásku, nie sex, aspoň podľa jej slov, ale jej správanie hovorilo o inom. Ak je tá knižka ozaj príbehom skutočnej ženy, tak na jej mieste by som ju do sveta nevypúšťala. Jej kolegyne v podstate len čakali, s kým ďalším sa dotyčná vyspí a mne by to bolo na jej mieste neskutočne trápne s týmto sa zdôverovať v práci...celá hlavná hrdinka bola až príliš naivná a lacná - brala všetko, škaredých, pekných, bohatých, rozvedených, slobodných, ženatých...no des...keby nemala len pár strán a keby som bola typ čitateľa,čo vie nedočítať knihu, k záveru by som sa nikdy nedostala. Za mňa neodporúčam, na trhu sú iné a podstatne lepšie a vtipnejšie oddychovky.

humor romantika

Autorovy knížky