Chlapec ze Salcburku

Chlapec ze Salcburku https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55808/chlapec-ze-salcburku-55808.jpg 5 6 3

Vyprávění ze života W. A. Mozarta. Životopisný román. Dobově laděné ilustrace Rastislav MICHAL.

Luis_Lambo
24.03.2022 5 z 5

Úžasně čtivé životní dobrodružství tohohle geniálního rakouského virtuoza. Velmi mile mě překvapila zmínka mnoha českých umělců a jejich uznání ve vysokých kruzích a také "Wolfíkovu" cestu do Prahy a jeho popularitu tam."Moji Pražané mi rozumí" !!!!

jiri77
05.12.2021 5 z 5

Velmi nádherně napsaná kniha o jednom z největších skladatelů klasické hudby. Autor se drží faktu ,ale nebojí se rozvíjet svou fantazii a poutavě popisuje i myšlení Mozarta. V knize je obsaženo vše důležité ,co Mozarta v životě potkalo. Kniha je ideální pro začínající čtenáře ,co se chtějí seznámit se životem Mozarta ,a nechtějí se zbytečně zatěžovat obsáhlými romány. U četby jsem si pro atmosféru pouštěl Mozartovu hudbu ,a prožil jsem s knihou pohodový víkend.

viwalda
02.07.2014 5 z 5

Velice příjemný a čtivý,kratičký průřez života Mozarta, který je sám o sobě zajímavý a drsný...