Chirurgova dcera

Chirurgova dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338712/mid_chirurgova-dcera-dJv-338712.jpg 4 30 9

Za sněhové bouře přijíždí na naléhavou otcovu žádost mladá žena do opuštěné chaty, v níž otec poslední dobu žije, a najde jeho rozstřílené tělo. Spolu s místním šerifem se snaží přijít na možné pachatele, ale při důsledném pátrání vychází najevo skrytá tvář oběti, diametrálně se odlišující od milujícího a laskavého člověka, kterého hrdinka celý život znala. Stíny z minulosti zasahují i do jejího života a po dramatickém boji o vlastní život ji čeká ještě další kruté odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

The Surgeon's daughter , 1998

Jenny46
10.02.2024 4 z 5

Nic není jak vypadá...
Knihu jsem měla v hledáčku dlouho, anotace mě zaujala a určitě nejsem zklamaná. Děj byl napínavý a pořád se něco dělo, závěr byl překvapující.

moudivlacek
04.01.2022 4 z 5

Velmi slušná detektivka, děj má spád od téměř od začátku. Cítíte žal dcery zastřeleného a bezmocnost policie. Ale ani jedna strana se nechce vzdát a dál pátrá po vrahovi. No, a začnou se dít "věci" a začne boj kdo z koho - kdo bude úspěšnější dcera zesnulého a místní šerif se svým týmem nebo vrah a parta kolem něj?
A když už si člověk myslí, co a jak se asi stalo a co a jak bylo, autor si na konec nechal "třešničku na dortu".

Artep25
05.12.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře ,ale na mně byla taková trochu uspěchaná asi bych si s dějem víc vyhrála ,protože dějová linka špatná nebyla, ale dala bych tomu víc napětí a rozebrala bych víc život otce a nějak to dala líp do souvislosti s Andreou .No prostě něco tomu trošku chybělo.

Lanisa1966
04.02.2017 5 z 5

Super thriller.

markoj05
16.11.2014 5 z 5

První třetina nic moc, ale pak jsem se začetla a dočetla jedním dechem :)

danae1515
17.10.2014 4 z 5

Dobře se čte, zajímavý příběh, překvapivý konec.

Ra-Amon
11.12.2013 5 z 5

Tak nějak podle obalu a popisu mi padla tahle kniha v knihovně do oka a určitě nelituji, stála za přečtení. Svižný napínavý akční děj se zajímavým a překvapivým rozuzlením, kdy vlastně vrah se skrývá až do posledních stran. Ideální kniha do těchto chladných prosincových večerů,pěkně doma v posteli a v teple,byť zima z příběhu číší o sto šest:)

kika 13
27.12.2012 3 z 5

Pěkně psaná knížka při čtení se určitě nebudete nudit.

bedkniha
14.09.2012 5 z 5

Perfektně napsaná kniha, čte se jedním dechem, doporučuji

detektivní a krimi romány

Autorovy knížky