Znám tvé tajemství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhá kniha série Chiara Bonelliová. Všechno to začne ve vlaku, kde je nalezena mrtvola neznámé ženy. Komisařka Giorginiová přizve na pomoc svou přítelkyni Chiaru, televizní moderátorku, která už dříve prokázala jistý neuvěřitelný talent. Vize, ve kterých se podivně mísí minulost s přítomností, jí občas přinášejí odpovědi na nejrůznější záhady. Síť záhad opřádající tenhle případ je však téměř nemožné rozplést. Co spojuje skandální herečku, starou paní baronku, majitelku luxusního butiku a manželku věhlasného chirurga? Kdo jim posílá stále stejný zlověstný vzkaz, který hlásá: „Znám tvé tajemství"? A proč musí jedna z nich zemřít, zatímco jiné mine smrt pouhou náhodou? Sama Chiara je náhle v nebezpečí a děsivé vize, ve kterých se ocitá přímo v těle zavražděných nebo trýzněných obětí, tentokrát všechno je ztěžují, místo by jí pomáhaly. Tajemný šlechtic z dávných dob, jehož příběh se podivně proplétá se současností, vede všechny ke kořenům událostí, jejichž důsledky se projevují teprve nyní. Na jedné straně smrt a zlo, na straně druhé odpuštění, láska a nečekané šťastné rozuzlení......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83312/znam-tve-tajemstvi-83312.jpg 2.98
Série:

Chiara Bonelliová 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Conosco il tuo segreto, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Znám tvé tajemství

Sabina335
07.04.2020

Další skvělý příběh v hlavní roli s Chiarou Bonelliovou, která díky svým vizím pomáhá odhalit vraha mrtvé ženy nalezené ve vlaku.

Dela111
21.09.2018

Kniha má poutavý začátek, ale po pár desítkách stran bylo po radosti. Děje je hodně, jak toho hlavního, tak i toho vedlejšího a skákáním z místa na místo vše působí zmateně. Postav je také až moc a autorka se jmenovitě zabývá i těmi pro děj nepodstatnými.
Celé to na mě dělá dojem, že se autorka snažila napsat knihu s bohatým dějem i obsazením a vymklo se jí to z rukou :-o.
Je to zmatené, místo aby to bavilo, tak mě to unavilo...


Malinali
04.02.2015

Hodně zamotaný příběh, hodně postav. Rychlý konec. Ale dobře napsané, čtivé...