Chcete úspěch? Věřte si! - Sebedůvěra vám změní život

Chcete úspěch? Věřte si! - Sebedůvěra vám změní život https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385953/mid_chcete-uspech-verte-si-sebeduvera-v-6ZR-385953.jpg 2 7 3

Všechno, co potřebujete k tomu, abyste mohli něčeho dosáhnout, už máte v sobě – právě teď. Tato kniha vám otvírá nové možnosti; přeprogramuje váš mentální software tak, abyste dokázali odstranit svoje obavy a omezující přesvědčení. •Úspěch není náhoda, je to otázka vašeho rozhodnutí. •Přesně si uvědomte, proč děláte to, co děláte. •Buďte uvolnění a klidní – kdykoli a kdekoli. •Na popularitě nesejde; už nikdy se netrapte tím, co si o vás myslí ostatní. •Objevte sedm slov, která vám navždycky změní život.... celý text

brunettlibrary
26.10.2021 2 z 5

Kniha je psána jednoduchým jazykem, našla jsem si v ní pouze dvě až tři zajímavé myšlenky. Všechny ostatní jsem už znala a tak mi přišlo, že autor jen opakuje jiné knihy.

attila1
27.09.2020 3 z 5

S touto tématikou jsou mnohem lepší knížky. Tato za mě průměrné hodnocení.

mariva
11.10.2018 3 z 5

Zpočátku se zdálo, že by to mohla být přínosná kniha, ale postupně jsem měla pocit, že jde o všeobecné často používané fráze. Přesto některá cvičení asi vyzkouším, např. metoda "kladných otázek mi nějak utkvěla v paměti a občas ji použiju - nevím, jestli mi zvýší sebevědomí, ale většinou mě rozesměje.

David J. Taylor
anglická, 1964