Charlie, po čertech milý andílek

Charlie, po čertech milý andílek https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397160/bmid_charlie-po-certech-mily-andilek-HhV-397160.gif 4 8 3

Soužití blondýny se psem je samo o sobě zajímavé. Jedná-li se ale o psa, který váží tři kila a doma je šéf, rozhodně není o zábavu nouze. Kniha popisuje první dva roky Charlieho života. Blondýna mezitím zestárla o 10 let a zchudla o pár set tisíc. Charlie se těší pevnému zdraví a stále má dobrou náladu. Blondýna má zlomený palec na noze a troje antidepresiva. Mnoho lidí se domnívá, že nejde o normálního psa, ale zhmotnění samotného ďábla, který má vykonat pomstu za všechny hříchy, spáchané blondýnou za několik minulých století.... celý text

Reny1310
09.02.2019 5 z 5

Tato kniha má jedinou chybu -je příliš tenká, málo stránek .Moc jsem se nasmála, máme doma také maltézáka a tak moc dobře vím o čem píšete. Knihu četla moje maminka a pozdě v noci mi volala, že se směje až jí tečou slzy. Příště prosím at vaše kniha má nejmíň 400 stránek. Příjemné odpočinkové čtení. Děkuji

Jessica007
23.12.2018 5 z 5

Výborná kniha. Moc se mi líbila, hodně jsem se při čtení nasmála. A zvedla mi náladu - opravdu relax před Vánocemi. Knížku moc doporučuji všem majitelům pejsků i těm, kteří pejska nemají a určitě všem, co se rádi zasmějí. Vlastně ji doporučuji každému. Bravurně napsaná prvotina. Přečtěte si..

yvka6817
14.12.2018 5 z 5

Po čertech dobrá kniha doufám že bude pokračování už se těším až na mě opět všichni budou koukat jak na blázna že u čtení knihy dostávám záchvat smíchu děkuji za úžasný relax před vánocemi

psi ženy chov zvířat v zajetí

Mia Papoušková
česká, 1983