Cesty

Cesty https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272317/bmid_cesty-Ngr-272317.jpg 3 17 3

Po svém debutu, vzpomínkové knížce Flashky (Torst 2014), vydává Eva Zábranová (* 1964 v Praze) povídkovou knížku Cesty. Zachycuje v ní cesty nereálné i skutečné, cesty k poznání, cesty životem, cesty za pochopením a porozuměním, cesty hledání. Realistické vyprávění se střídá se snovými texty, humor se syrovou mrazivostí. Knihu doplňují ilustrace Matěje Bílka (* 1993 v Praze).... celý text

bekule
23.06.2018 3 z 5

Kratičké milé povídky o dětství ,prvních láskách a jedné zkušenosti s Austrálií.

Mergirus
19.05.2017 3 z 5

Hezká knížka, měla jsem na ni akorát chuť, krátké povídky, které ale mají hluboký obsah. V povídce Dlouhá cesta je vážná tematika, velmi dobře tuhle situaci znám. V Dobrou noc jsem se zasmála a u Výzvy se po mně lidi otáčeli, jestli jsem se nezbláznila, jak jsem se smála.

limetka2008
01.12.2016 3 z 5

Knížečku lze přečíst tak říkajíc na jeden nádech, zajímavé pohledy na život, prolínání se sny je trochu matoucí. Jo a ilustrace by samy o sobě byly na pět hvězdiček, ty jsou skvělé!