Cestománie III.

Třetí díl knižního zpracování populárního televizního pořadu. I tentokrát nás poutavě napsané reportáže zavedou na všechny kontinenty. Z trochu jiného pohledu poznáme „problematické“ země jako jsou Afghánistán a Izrael, vypravíme se na chudý, ale téměř nedotčený Madagaskar, na zelený ostrov na západě Evropy – Irsko nebo do hlubokých pralesů ve Venezuele. Každá kapitola je ilustrována mnoha fotografiemi a mapami, doplněna rozhovorem s režisérem televizního pořadu a také aktuálními faktografickými a praktickými informacemi o dané zemi. Vydává Kartografie PRAHA ve spolupráci s Filmovou a TV společností Febio. Reportáže vás zavedou do těchto zemí: Afghánistán, Albánie, Argentina, Čína, Indonésie, Irsko, Izrael, Madagaskar, USA, Venezuela...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85184/cestomanie-iii-85184.jpg 4.79

Cestománie 3.

Literatura naučná, Cestopisy a místopisy

Vydáno: , Kartografie

Cestománie III., 2007

Kniha Cestománie III.

georginaa

Tak mi nesmí chybět další pokračování po celém světě. Tentokrát do složitějším míst, ale i tam se žije a jak to právě poukazuje tento cestopis. Je zřejmé, že jsem cestovatelka akorát tak prstem po mapě, ale strašně mě baví o tom číst a hlavně i koukat na TV vše o jiných koutech světa.

Ivanule
24.08.2018

Ráda si takhle zabrousím do jiných krajin Zeměkoule,a Cestománii mám velmi ráda i v televizní podobě,takže když jsem tuto knihu u nás v knihovně objevila,rozhodla jsem se ji samozřejmě přečíst. Pro fanoušky cestování tyto knihy moc doporučuju!

Pitbullka
09.08.2013

Už pořad Cestománie jsem měla velice ráda, kniha je taktéž pěkná. Nejen zajímavé informace, ale i krásné fotografie.