Cesta za láskou

Cesta za láskou

Cesta za láskou Jo se po rozchodu s manželem, který ji vyměnil za mladší model, ocitá na lodi kotvící na Temži. Zvyklá na pohodlí domova a přísun peněz, brzy zjistí, že bude potřebovat víc než jen trochu kulinářského umění, aby se dokázala udržet nad vodou. Dora, která zase utíká před svatbou, snoubencem, matkou a kritickými sousedy se v zoufalé situaci vděčně uchyluje pod Joina ochranná křídla. Obě jsou odhodlány vést si co nejlépe, ačkoliv ani jedna toho o lodích zas až tak moc neví. Jo se stará o jídlo Dora o loď. Život však s nimi má jiné plány, a tak jim jednoho dne přivede do cesty arogantního, ale přitažlivého Marcuse, který ví o plavbě snad všechno. A záhy ho následuje okouzlující všeuměl Tom. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32749/cesta-za-laskou-32749.jpg 3.725

Going dutch (2007)

Vydáno:, Olympia

trdlo1
19.02.2015

Opět Katie Fforde nezklamala. Ale mnoho gramatických chyb či "překlepů"

lenuskav
06.04.2014

vůbec sem se do toho nedokázala vžít..ani po dvousté stránce... škoda,spisovatelku mám ráda

luciefeix
24.03.2014

Humorná kniha plná lásky naděje změn a lodí . Příjemná oddechová četba

kuti
17.06.2012

Klasická Katie Fforde. Opět čtivá a zábavná kniha. Dozvěděla jsem se něco o lodích a plavbě po řece. Dokázala jsem se sžít s hlavními postavami. A opravdu mě mrzelo, že už je konec plavby i knížky. Jako vždy super čtení!!!!!