Cesta na východ

od:


KoupitKoupit eknihu

Unikátní průvodce pro nezávislé cestování po asijských zemích obsahuje základní údaje o třicítce asijských zemí. Dočtete se v něm, jak se do Asie co nejlaciněji dostat, kde bydlet, co jíst a jak se vyhnout tropickým nemocem a nebezpečím. Zájemcům ukáže cestu po zemi do Indie za sto dolarů, transsibiřskou magistrálou do Číny nebo autostopem do Izraele a Egypta....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29967/cesta-na-vychod-29967.jpg 42
Žánr:
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Niraj
22.03.2013

Kniha mě ve své době hodně ovlivnila. Nejedná se jen o pouhého průvodce po asijských vlastech, ale také o popis osobních zážitků, studnici velice praktických rad a též filozofický náhled na zdejší vs. tamější život a životní styl. Z knihy jsem dosti čerpal při mém dřívějším cestování a plánoval dle ní i další cesty. Bohužel od vydání knihy (r.1999) se situace na Blízkém východě dosti změnila a spousta cest v knize popisovaných už není možná, nebo s velkým nebezpečím. Tím tato kniha ztrácí z velké části na aktuálnosti.
Kdybych knihu hodnotil před lety, dal bych jí plný počet. Nyní právě kvůli neaktuálnosti dává 4* Přesto rozhodně doporučuji k přečtení, zvláště, je-li člověk dobrodruh a svobodomyšlenkář.