Cesta do budoucnosti

Bristol, Anglie 1940. Kitty a Charlotte jsou nerozlučné kamarádky, které sní o cestování v čase. Otec Charlotte se totiž jako vědec cestováním v čase zabývá, pracuje na tajném projektu pro britskou vládu. Kvůli tomu ho jednoho dne unesou němečtí špioni, stejně jako Kitty s Charlotte. Charlotte se ve chvíli, kdy jim jde o život, podaří speciální branou odcestovat do budoucnosti, a zachránit si tak život. Neví ovšem, kde a kdy přesně se vynoří, ani co se stalo s jejím otcem a nejlepší kamarádkou. Najde je?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/358419/cesta-do-budoucnosti-kRV-358419.jpg 45

Once Was a Time (2016)

Autor obálky:Bohumila Becerra-Gablasová
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-00-04816-1

broskev28

Báječná scifi pro dívky-čtenářky! Místo do baletu či na fotbal chodí Charlotta do knihovny na brigádu, přičemž čte postupně, podle abecedy, všechny dětské knihy. Čtenářů-nadšenců se v roce 2013 vyskytuje jen minimum; máme rok 2018 a víme své - rozhodně jich nepřibylo. Jestli se pletu, dejte vědět!
Ale opět si nemůžu odpustit postesknutí nad kvalitou knih nakladatelství Albatros. Kromě běžných drobných překlepů (tiskařští šotci nejenže s nástupem PC a CD nevymřeli, jejich řady naopak zhoustly!) na mě vybafne třeba ". . . za sebou jsem uslyšela Adlerovi." A to tedy fakt bolí!!! (Kdo četl, ví, že Adlerovi jsou rodina, která Charlottu vezme s sebou na prázdninový výlet do Itálie.)

piquillio

Skvělé, překvapivé a díky obálce asi snadno odsouzeno jako moc dětské. Ovšem to je omyl. Přečtěte a uvidíte.

masinkas
29.12.2017

Pěkná kniha,četla se jedním dechem.Dobré vyústění zapletky.Moc se mi líbila.Jednoduchá a přesto báječná

Leila Sales

Leila Sales