Cesta bílého jeřába - Za tajemstvím prostoru ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha, která vám doma udělá pořádek. Přehled technik FENG SHUI z pera renomované autorky přináší v Evropě dosud nepublikované informace a souvislosti. Čtvrtý svazek ze série knih Cesta bílého jeřába, které v uceleném souboru postupně zprostředkovávají donedávna tajné čínské umění HAM YU, obsahující učení o čase, prostoru a člověku. „Proč se trápit s poznáním prostoru? Protože konečně získáváme někoho, kdo bude ochotně naslouchat našim tužbám, a co víc, bude nám je ochoten plnit. Stejně jako si dáváme šít šaty pro různé příležitosti, měli bychom si nechat „ušít“ pro zamýšlený účel i prostor. Investice vložené do posouzení skutečným Mistrem se investorům velmi rychle a mnohonásobně vrátí v bezchybné funkčnosti jejich záměrů. Rodinný dům bude skutečně rodinný, tedy bude držet členy rodiny pohromadě, obchod bude přitahovat zajímavé zboží, ale také lákat a přesvědčovat zákazníky k jejich koupi. Je skvělé, dokážeme-li utvořit prostor tak, aby se cítil spokojeně, potřebné je ale také začlenit do tohoto prostoru člověka a snažit se, aby se dobře v prostoru cítil i on. Červená mašlička v rohu bohatství či bambusová flétnička sice prostoru může prospět, ale zároveň člověku výrazně ublížit.“ o autorce: Eva Joachimová (1954) Je žákyní doktora Borise Brina, Mistra Li, absolventkou Evropské univerzity tradiční čínské medicíny a autorkou knih Cesta bílého jeřába I., II. a III., každoročně vydává aktuální horoskopy starých čínských Mistrů na následující období....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406433/big_cesta-bileho-jeraba-za-tajemstvim-p-r2o-406433.png 53
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Cesta bílého jeřába - Za tajemstvím prostoru

Alma5
07.03.2021

Je zřejmé, že autorka tématu rozumí velice do hloubky, asi proto v této knize najdeme jenom málo jednoduchých rad typu "do toho sektoru umístíme předmět X a zlepší se nám život v oblasti Y". Případně je čtenář odkázán a na další knihy z této série, často i na ty ještě nevydané.
V této knize je spíše takový úvod do feng shui s výkladem mnoha čínských pojmů, nikoli konkrétní návod jak uspořádat místnosti.