České smoothie - Kuchařka s duší

Kniha známé české foodblogerky Kateřiny Kuranovy z blogu Smoothcooking.cz ukazuje, jak si jednoduše připravit smoothie se sezónních, snadno dostupných a lokálních surovin. Recepty jsou rozdělené podle ročních období a nechybí ani osvědčené rady a tipy. České smoothie je kuchařka pro každý den, plná energie, inspirace a pohody.

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306460/ceske-smoothie-kucharka-s-dusi-HCG-306460.jpg 4.623
Literatura naučná, Kuchařky, Zdraví
Vydáno, Esence

Kniha České smoothie - Kuchařka s duší

RendyaDav
14.01.2020

Určitě na dobrou inspiraci , člověk si může něco pozměnit ,ale i to jak jsou recepty rozděleny podle ročních období ,,,Jsem spokojená s recepty...

shenandoah
29.11.2019

Tahle kuchařka mě naučila především jedno: při tvorbě smoothie můžu být kreativní, nepotřebuji žádné recepty.

Olous1
09.07.2019

Doporučuji všem,perfektní recepty na smoothie,stačí jen rozmixovat a vypít:):)

veamertl
16.09.2018

Doporučuji! Pro mě kompaktní smothie bible a že jsem do té doby byla úplný začátečník:) Přehledné, sezonní, pestré, hravé, nenáročné na přípravu, čas, suroviny..Baví mě, smoothie i kniha:)

MarKy95
04.09.2018

Skvělá kuchařka se skvělými recepty:)

eliska2106
05.05.2018

Jednoduché návody, nápadité kombinace a důraz na české suroviny ❤

LeniB
22.02.2018

Krásně propracovaná kuchařka plná inspirativních receptů na smoothie! Doporučuji :)

Ali_xy
25.09.2017

Skvělá smoothie kuchařka, troufám si říci, že na našem trhu snad nejlepší. Autorka pracuje se zeleninou a ovocem, které jsou dostupné na českém trhu za rozumnou cenu, navíc moc pěkně je kniha rozdělená na jednotlivá roční období. Recepty jsou prima, od "klasik", co každého napadne, až po kombinace, kdy si člověk říká, zda to bude poživatelné a nakonec je to naprosto báječný mix chutí. Dále oceňuji, že do receptů zbytečně necpe nadměrné množství cukru a je vidět, že nad recepty vážně přemýšlela, aby to člověku něco dalo, ne jen bez rozmýšlení naházet vše co je doma do mixéru. Úvodní povídání o autorce bylo taky moc pěkně pojaté, je to kniha s příběhem, s duší :)