Česká sestra v arabském světě

Česká sestra v arabském světě https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110315/ceska-sestra-v-arabskem-svete-110315.jpg 3 7 2

"Ojedinělá publikace v nabídce knih s problematikou multikulturního ošetřovatelství. Je vhodným zdrojem informací nejen pro sestry, ale i pro studenty, kteří mají ve svém studiu zařazen tento předmět. Publikace informuje o pracovních podmínkách personálu - multikuturního týmu, o komunikaci, náboženství, zvyklostech a zvláštnostech péče o pacienty v odlišné kultuře. Čtivou formou přibližuje situace pro naši kulturu zvláštní a často nepochopitelné. Zkušenosti ze Saúdské Arábie, ze špičkové nemocnice a ze spolupráce lékařů a sester různých národností přiblíží čtenářům tento vzdálený svět a pomůže zájemcům o práci v zahraničí získat informace potřebné k jejich rozhodnutí." (http://www.grada.cz/ceska-sestra-v-arabskem-svete_5591/kniha/katalog/)... celý text

Literatura naučná Zdravotnictví
Vydáno: , Grada

Česká sestra v arabském světě: Multikulturní ošetřovatelství v praxi , 2009

Luciane
03.08.2014 4 z 5

zajmavá kniha dobře se čte a člověk si udělá usudek i z jiné stranky :-)

Efwa
17.02.2012 4 z 5

... velmi trefné postřehy týkající se života Evropana v arabském prostředí. Kdybych chtěla sepsat podobnou publikaci za sebe, byla by téměř identická. Čtivé, poutavé i poučné.

zdravotní sestry nemocnice, špitály rozdílné kultury Arabové Saúdská Arábie kulturní rozdíly

Autorovy knížky

2009  69%Česká sestra v arabském světě

Kniha Česká sestra v arabském světě je v