Černý rytíř

Když je otec Foxe Mercera obviněn králem ze zrady, lady Jordan Ruvaneová se s mladíkem již nesmí stýkat. Avšak ani o mnoho let později nedokáže na svou dětskou lásku zapomenout, přestože se má již brzy provdat za jiného muže - vítěze rytířského turnaje, pořádaného jejím otcem. Tajemného černého rytíře, který turnaj vyhrál, však nevede touha po krásné lady Jordan - ale touha po pomstě. Foxi Mercerovi záleží jen na tom, aby znovu pozvedl čest své rodiny, nespravedlivě připravené o titul i majetek. K tomu mu má pomoci právě Jordan. V žádném případě však neočekává, že by se Jordan mohla stát jeho spojencem. Podaří se Foxovi vypořádat se s tajemstvím minulosti a stane se opravdovým rytířem srdce své dámy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61606/cerny-rytir.jpg 4.245

Vydáno: , Oldag

Champion of the Heart, 2001

Kniha Černý rytíř

rampapa

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Moc povedená knížka. Miluju rytíře. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku

petraj30
05.10.2020

Od knihy jsem toho moc neočekávala, ale byla to bomba. Nemůžu tomu nic vytknout. Byl to krásný příběh o středověkých rytířích.
Oba hrdinové byli úžasní, ale to tak většinou bývá. Sice u nich panovala trocha nedůvěry, zrady a pomsty, ale řekla bych, že takhle to ve většině párů z historických romancí začíná, potom přijde překvapující rozuzlení a odhalení pravého viníka. Princip bývá prostý a většinou stejný, ale mě se to bude líbit vždycky.
Kniha se mi moc líbila. Sice tam byly popisovány i ne zrovna pěkné a příjemné věci, ale k té době bojů a středověku to zkrátka patří.

kacenka6144
20.05.2020

Miluju knížky o rytířích a tahle splnila všechna moje očekávání. Láska, drama - vše v naprosté rovnováze.

LilianaFalcon
01.09.2017

Moc povedené :-) Rytíře tolik nevyhledávám jako 19. století, ale ta knížka se četla úplně sama. Děj hezky plynul, postavy nebyly zbytečně zabedněné a dokonce i zápletka byla povedená.
Sice bych za normálních okolností dala 4 hvězdičky, 5. je za nečekaně dobrý zážitek z četby ;-)

09.01.2016

Hezký romantický příběh, je tam vše, co od takové knížky očekávám.

věra
03.03.2014

Kniha se mi četla dobře,ale docela mě vadily holé věty.

miruska1
05.06.2013

Čitala sa dobre,ale podla stručneho popisu som čakala viac.

Nibiru
31.05.2013

Mně se tedy knížka moc líbila, je tam zajímavá zápletka, i na tehdejší dobu dost drsný zločin,potažmo motiv a hlavní hrdinové splňují moje představy o romantické lásce, která po několika prudkých konfrontacích nakonec dojde naplnění.