Černý rytíř

Černý rytíř https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4662/bmid_cerny-rytir-e77-4662.PNG 4 137 137

Attica v přestrojení za páže prchá z panství své budoucí tchyně, aby varovala bratra před chystanou zradou francouzského krále Filipa. Damion, neohrožený rytíř ve službách anglického krále Jindřicha, při pátrání po Filipových úkladech zachrání před bandou lupičů statečného mladíka. Z toho se vyklube nejžádoucnější žena, jakou Damion kdy potkal. Aby získal lásku hrdé Attiky, potřebuje se nejdřív vypořádat s nelítostnou minulostí. Pro záchranu své země však musí učinit rozhodnutí, které jeho milované může zlomit srdce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Last Knight , 2000

věra
18.07.2013 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem před rokem odložila po dvaceti stranách-vůbec se mi nelíbila.Teď jsem si říkala,že to ještě jednou zkusím a jsem ráda,že jsem do toho šla,proto že tahle kniha je úžasná.I na čtení knihy musí mít člověk tu správnou náladu.

PomněnkaPrvní
04.06.2013

To byla první knížka od této autorky a moc se mi líbila. Oba hlavní hrdinové jsou sympatičtí a stateční, čtenář se občas zasměje. Nechybí romantika a najde se i pár milostných scén. A hlavně je knížka napínavá. Ta prchající scéna byla celkem dlouhá, ale tak napínavá a zábavná, že jsem nemohla jít spát. Rodina mě přesvědčovala, že budou prchat i ráno, ale já tu kapitolu prostě musela dočíst :)

deedulka
24.02.2013 4 z 5

Mám ráda knihy, kde jsou hlavní hrdinky kurážné holky, jenž se netřesou strachy v koutě. Attica je jednou z těch statečných, která se odváží upižlat vlasy, převléknout se do chlapeckých šatů a vyjede na koni zachránit bratra. Trochu ji obdivuji, že měla tolik odvahy a vyrazila na cestu, když v tamní době bylo v lese plno lupičů a zbloudilých vojáků bez práce, kteří se neštítili ničeho. Atticu nakonec zachrání "ušlechtilý" rytíř Damion, se kterým se do sebe zamilují a bojují proti zrádcům. Povedená kniha z období 12. století bojů o trůn.

Evaevelína
01.01.2013 4 z 5

pěkná kniha a pěkně se četla.

romance historické romance

Candice Proctor