Čekání na Velikonoce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autorská dvojice knihy Čekání na Vánoce připravila pro děti také průvodce postní dobou a Svatým týdnem. Kniha je koncipovaná jako 40denní putování, během něhož je každý týden zaměřen na jednu oblast Ježíšova působení (uzdravování, učení v podobenstvích, setkání s nejrůznějšími lidmi…) a které malé čtenáře postupně vede k seznámení se s novozákonním příběhem až po jeho vyvrcholení při velikonočních událostech. Vhodně koncipované texty spolu s novozákonními úryvky dávají dětem každodenní podněty k srozumitelným úvahám, které je připraví na hlubší prožití postní doby a Velikonoc....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404480/cekani-na-velikonoce-hAS-404480.png 42
Žánr:
Náboženství, Pro děti a mládež
Vydáno:, Portál
Orig. název:

Idziemy za Toba

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Čekání na Velikonoce

JanaDor
17. března

Velikonoce jsou velký svátek, který už mnoho lidí neslaví, protože neví proč. Většina je vnímá jako příchod jara a bonusem jsou státní svátky, kdy můžeme být čtyři dny v kuse doma. Ale je to škoda, protože i nevěřící mohou být těmito svátky velmi vnitřně obohaceni.
Tato kniha nám ukáže jak moc lze vnímat tento křesťanský svátek jako posílení víry nebo uvědomění meditace být lepším člověkem a nalézt sílu vnitřního klidu. Je psána jednoduše, ale silně a s citem klade důraz na pokoru, milosrdenství a lásku. Je určená dětem, ale má velkou moc obohatit i dospělého čtenáře.


Autor a jeho další knihy

Marek Kita

Marek Kita
polská, 1965

Kniha Čekání na Velikonoce je:

v Přečtených2x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce1x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit1x