Čchi-kung čung-jüan

Čchi-kung čung-jüan https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90158/cchi-kung-cung-juan-90158.jpg 4 10 2

Populární systém cvičení, jež příznivě ovlivňuje tělesné zdraví, vitalitu i psychickou sílu a vyrovnanost. Kniha obsahuje podrobný návod na cvičení s ilustračními černobílými fotografiemi, a také popisuje léčebné účinky a postupy čchi-kungu. Najdete zde znázornění energetických drah v lidském těle a množství důležitých informací i doporučení. Tato publikace pojednává o historii, filozofických aspektech a některých praktikách systému čung-jüan čchi-kung. Svým srozumitelným jazykem vás seznámí s celou řadou zajímavostí, přičemž její četba nevyžaduje zvláštní znalosti a dovednosti. Čchi-kung je staré čínské umění ozdravění a autoregulace metodou energeticko-informační výměny s okolním světem a vesmírem. Systém prezentovaný v této knize se řadí k vyšším úrovním čchi-kungu a zahrnuje v sobě znalosti a metodiky, které umožňují normalizaci psychosomatického stavu a široký rozvoj tvůrčích schopností. Jeho praktikování přispívá k duchovnímu a fyzickému rozvoji člověka jako celku a znamená i evoluci člověka. Knihu lze doporučit nejen jako prostředek k seznámení se s metodami autoregulace, ale také jako metodickou příručku pro výuku pod vedením zkušených specialistů daného směru.... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Eugenika

Čung-jüan Čchi-kung - Razvivajuščaja sistěma. Kniga dlja čtenija i praktiky. Pěrvaja stupeň.

Elea
11.06.2020 4 z 5

Zajímavá kniha s podrobným popisem jednotlivých cviků, určitě velmi dobrá inspirace.

sira
09.10.2016 5 z 5

Skvělá kniha o čchi-kungu. Jednotlivé cviky jsou zde opravdu podrobně popsány, takže není problém se o cvičení pokusit i bez učitele. Ocenila jsem informace o energetických drahách. V knize je na můj vkus zbytečně velká část věnována poděkování učitele - tj. zkušenosti žáků, ale možná to někoho inspiruje - tak proč ne:-) Objevila jsem i od tohoto autora video na youtube - takže kdo by chtěl, pohledejte - čchi-kung První stupeň a naleznete video.

čchi-kung

Autoři knihy